لغو پروازهای ایران به انگلیس و بالعکس تا دو هفته

کدخبر: 2367727

معاون حمل‌ونقل وزیر راه‌وشهرسازی گفت: تمام پرواز‌های ایران به مقصد انگلیس و بالعکس از صبح امروز به صورت کامل لغو شده است.

شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل با بیان اینکه به هیچ عنوان پرواز ایران به انگلیس ( لندن و منچستر یونایتد) و بالعکس انگلیس ( لندن و منچستر یونایتد) به ایران انجام نمی‌شود، گفت: طبق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا به دلیل جهش ویروس کرونا به هیچ عنوان اجازه پرواز تهران به انگلیس و بالعکس تا دو هفته صادر نمی‌شود.

او با بیان آنکه از امروز صبح تمامی پرواز‌ها لغو شده است در خصوص فروش بلیت برای این مسیر در برخی از درگاه‌های فروش اینترنتی بلیت هواپیما، گفت: در صورتی که مسافری برای این مسیر بلیت خریداری کرده باشد، بلیت آن مسافر تمدید و یا مبلغ بلیت استرداد می‌شود.

به گفته معاون حمل‌ونقل وزیر راه‌وشهرسازی با توجه به شرایط پیش آمده جدید در ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در انگلیس، به تشخیص وزارت بهداشت، به منظور جلوگیری از انتقال بیماری و تلاش برای حفظ سلامت مردم، پرواز‌های بین تهران و مقاصد کشور انگلستان به مدت دو هفته تعلیق شده است.

آدم نژاد در پایان تاکید کرد: در صورتی که فروش بلیت انجام شده باشد، مسافران می‌توانند زمان این بلیت را تغییر دهند و البته اجازه فروش بلیت هم تا دو هفته داده نمی‌شود.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

ارسال نظر: