هیئتی از مجلس به «سی‌سخت» می‌رود

کدخبر: 2371229

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه فردا هیئتی از این کمیسیون از منطقه زلزله‌زده «سی‌ سخت» بازدید می‌کنند، گفت: گزارش نظارتی این سفر در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

محمدرضا رضایی‌کوچی، با اشاره به ماموریت رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون عمران مجلس برای حضور در مناطق زلزله زده استان کهگیلویه و بویر احمد، اظهار داشت: کمیسیون عمران مجلس از ابتدای وقوع زلزله در برخی از مناطق استان کهگیلویه و بویر احمد، با دستگاه‌هایی چون ستاد مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر در ارتباط بود و تاکیدمان بر این بود که به مردم مناطق زلزله‌زده به خوبی خدمت‌رسانی شود.

وی بیان کرد: همچنین مکاتباتی با دستگاه‌های اجرایی انجام شد و به صورت مکتوب آخرین عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خدمت‌رسانی به مردم مناطق زلزله‌زده دریافت شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فردا صبح (سه‌شنبه) هیئتی از کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به استان کهگیلویه و بویر احمد سفر و از مناطق زلزله زده این استان بازدید می‌کنند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در کنار بازدید از مناطق زلزله‌زده، نحوه خدمت‌رسانی دستگاه‌ها به مردم هم مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد و در قالب گزارشی جهت قرائت در صحن علنی، به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌شود.

رضایی‌کوچی با بیان اینکه ما این گزارش را برای هفته آینده آماده می‌کنیم، گفت: اگر دستگاهی در خدمت‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده  کهگیلویه و بویر احمد قصور کرده باشد، قطعا در گزارش نظارتی کمیسیون عمران مجلس قید می‌شود.

 

منبع: مهر
ارسال نظر: