پذیرش استعفای عبدالملکی

کدخبر: 2375239

رئیس جمهور، استعفای عبدالملکی را پذیرفت و زاهدی وفا را به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کرد

نسیم‌آنلاین: بنابر اعلام سخنگوی دولت، رئیس جمهور با استعفای وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی موافقت کرد. سخنگوی دولت اعلام کرد که عبدالملکی پیش از این هم از این سمت استعفا داده بود که با موافقت رئیسی همراه نشد، اما این بار رئیس جمهور این استعفا را پذیرفت.

عبدالملکی متنی که برای استعفا به رئیس جمهور تقدیم کرد را در صفحه شخصی خود منتشر شد. 

حضرت آیت‌الله رئیسی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت؛

ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی، به‌منظور افزایش هماهنگی در دولت، استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم.

اینجانب در طول حدود ۳۰۰ روز فعالیت در این وزارتخانه، همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به‌کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاران این وزارتخانه در این مدت تشکر می‌کنم.

خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی می‌دانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچ‌گونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد؛ ان‌شاءالله. 

با احترام
حجت‌الله عبدالملکی.

با پذیرش این استعفا، محمدهادی زاهدی وفا به عنوان سرپرست وزارت کار و رفاه اجتماعی جایگزین معرفی شد. حالا باید دید که چه کسی به عنوان وزیر پیشنهادی از طرف رئیس جمهور به مجلس معرفی خواهد شد

ارسال نظر: