تعداد جانباختگان ریزش ساختمان‌ در تهران به 4 نفر رسید

کدخبر: 2377657

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تاکنون پنج نفر زنده از زیر آوار ریزش ساختمان‌ها در تهران خارج شدند و تعداد جانباختگان نیز به چهار نفر رسیده است.

نسیم آنلاین: به گزارش از پایگاه خبری شهر، سیدجلال ملکی از افزایش تعداد کشته‌ها این حادثه به چهار نفر خبر داد و افزود: همه این پنج نفر فرد خارج شده از زیر آوار در این ساختمان‌ها به مراکز درمانی منتقل شدند و حال هیچ کدام وخیم نیست.

وی ادامه داد: ساعت ۱۲:۲۴ روز یکشنبه ۱۵ مرداد ماه چند ساختمان نیمه کاره در خلازیر شهرک احمدیه واقع در منطقه ۱۹ ریزش کرده است که در پی آن چندین نفر به گفته شاهدین زیر آوار هستند.

ملکی اضافه کرد: اکنون ۶ ایستگاه آتش نشانی به همراه چند دستگاه جرثقیل و لودر در محل مستقر شده‌اند. عوامل ستاد بحران، هلال احمر و شهرداری نیز در صحنه حضور دارند.

وی گفت: تا ساعاتی پیش ۲ نفر از زیر آوار خارج شدند که دقایقی پیش با بیرون آوردن چهار نفر دیگر، آمار افرادی که زیر آوار بیرون آماده اند به ۵ نفر رسید.

براساس آخرین آمار، تاکنون پیکر سرگرد حسین اسماعیلی نیروی پایگاه دهم پلیس و سرهنگ یزدان سلیمان‌آبادی رئیس پایگاه دهم از زیر آوار بیرون کشیده شد.

منبع: ایرنا
ارسال نظر: