طلای کبدی به هند رسید: باخت ایران با رأی داوران

کدخبر: 2378254

تیم ملی کبدی مردان ایران ساعتی پیش در فینال بازی‌های آسیایی هانگژو به مصاف تیم ملی هند رفت و در دیداری عجیب با وقفه طولانی بازی را به این تیم واگذار کرد.

نسیم آنلاین: در جریان بازی‌های فینال کبدی بازی‌های آسیایی هانگژو، که میان ایران و هند در حال جریان است این بازی بیش از ۴۵ دقیقه متوقف شد. علت توقف این مسابقه اعتراض بیش از حد هندی ها به نتیجه بازی بود.

در حالی که تیم ملی ایران و هند در دقیقه پایانی نیمه دوم، در امتیاز ۲۸ به تساوی رسیده بودند و ملی پوشان ایران مهاجم هندی را در زمین خود متوقف کردند، بازی در یک دقیقه به پایان متوقف شد.

ملی‌پوشان ایران در حین دفاع پومار هندی را گرفتند اما بازیکنان درخواست ویدئو چک دادند. در این شرایط داوران در تعیین امتیاز مردد شدند. ابتدا نتیجه یک بر یک را اعلام کردند که تیم هند اعتراض کرد، بعد نتیجه سه بر یک به سود هند اعلام شد که تیم ایران اعتراض کرد. داوران برای چندمین بار این صحنه را بازبینی کردند و چند بار نتیجه به ۱-۱ و ۳-۱ به سود هند تغییر کرد. در نهایت بعد از ۴۵ دقیقه توقف نتیجه یک بر یک را ۳ بر یک اعلام کرد که باز بازیکنان ایرانی اعتراض کردند.

در پایان این اعتراضات ۳ امتیاز به هند داده شد تا تیم ایران در دقایق پایانی شکست بخورد.

این در حالی بود که ریاست کنفدراسیون کبدی آسیا بر عهده اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ایران است و مشخص نیست چرا به راحتی و جلوی چشمان اورسجی ایران را بازنده کردند.

حجم ویدیو: 29.18M | مدت زمان ویدیو: 00:04:32 دانلود ویدیو
منبع: ايسنا
ارسال نظر: