مخالفت مجلس با استعفای نادران

کدخبر: 2378716

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران در جلسه غیرعلنی گفت: بیش از ۹۰ درصد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استعفای آقای نادران مخالفت کردند و ما در ادامه راه نیز در خدمت ایشان خواهیم بود.

نسیم آنلاین: محمدباقر قالیباف در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی (پس از پایان یافتن جلسه غیرعلنی که به منظور بررسی تقاضای استعفای نادران تشکیل شده بود)، بیان کرد: از آنجا که بررسی درخواست استعفای دکتر نادران در دستور کار مجلس بود عده‌ای از نمایندگان درخواست دادند تا در جلسه غیرعلنی مورد بررسی قرار بگیرد این لحظه که بنده در خدمت شما هستم این جلسه به پایان رسیده است، آقای نادران به مدت ۳۰ دقیقه مطالب خود را مطرح کردند هم از نقاط قوت و هم از اشکالات و نقاط ضعف مجلس شورای اسلامی گفتند سپس پنج نفر از نمایندگان مخالف صحبت کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: در نهایت پس از رای‌گیری بیش از ۹۰ درصد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استعفای آقای نادران مخالفت کردند و خوشحال هستیم که از این پس در خدمت این برادر عزیز خواهیم بود. ایشان از چهره‌های عالم و با تجربه مجلس در حوزه اقتصاد بوده که ما به ایشان نیازمند هستیم.

منبع: ايسنا
ارسال نظر: