وال‌ استریت ژورنال: اسرائیل ۱۰۰ هزار سرباز در مرز لبنان مستقر کرد

کدخبر: 2378720

در اقدامی بی‌سابقه که می‌تواند ثبات در منطقه را تغییر دهد، ارتش رژیم صهیونیستی ۱۰۰ هزار سرباز را در مرز با لبنان مستقر کرده است.

نسیم آنلاین: این گزارش توسط مقامات صهیونیستی در گفت‌وگو با روزنامه وال استریت ژورنال تایید شده است؛ گزارشی که نگرانی جدی برای امنیت منطقه ایجاد می‌کند و می‌تواند پیامدهای گسترده‌ای به همراه داشته باشد.

مقامات رژیم صهیونیستی به روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال گفتند که ارتش این رژیم ۱۰۰ هزار سرباز در مرز اراضی اشغالی با لبنان مستقر کرده است. این گزارش همچنین حاکی از احتمال تشدید درگیری ها میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان است.

از زمان شروع عملیات طوفان‌الاقصی از سوی مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی، مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان ارتش رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان بوده است.

همچنین حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و تایید مقاومت و در واکنش به هدف قرار دادن منازل در روستاهای جنوب توسط دشمن صهیونیستی مبارزان مقاومت امروز (سه‌شنبه) منزلی را در شهرک المطله (متولا) هدف قرار دادند که سربازان دشمن در آنجا مستقر شده بودند. این حمله تلفاتی به دنبال داشت.

منبع: ايسنا
ارسال نظر: