حماس:

حمله به رفح زنگ تفریح اشغالگران نخواهد بود

کدخبر: 2379548

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در صورت حمله به رفح کار آسانی را در پیش نخواهد داشت.

به نقل از شهاب نیوز، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه‌ای نسبت به آماده‌شدن رژیم صهیونیستی برای حمله به رفح واکنش نشان داد.

جنبش حماس اعلام کرد: اقداماتی که ارتش تروریست اشغالگر جهت آمادگی برای حمله به شهر شلوغ رفح با جمعیت نزدیک به یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساکن و آواره و همچنین هشدار آن به ساکنان برای تخلیه منطقه‌های شرقی آن در میان حمله‌های هوایی و توپخانه‌ای مداوم که به کشتار غیرنظامیان بی‌گناه انجامیده، جنایتی است که پافشاری کابینه تروریست نتانیاهو بر ادامه نسل‌کشی ملت ما را تأیید می‌کند.

در ادامه بیانیه حماس آمده است: هرگونه عملیات نظامی در رفح به منزله تفریح برای ارتش رژیم اشغالگر و نژادپرست نخواهد بود و مقاومت دلاور ما و در رأس آن گردان‌های قسام، برای دفاع از ملت ما، اخراج دشمن، به شکست‌کشاندن برنامه‌های آن و ناکام‌گذاشتن دشمن در تحقق اهدافش، از آمادگی کامل برخوردار هستند.

جنبش حماس اعلام کرد: ما جامعه بین‌الملل را به اقدام فوری برای توقف این جنایت فرا می‌خوانیم؛ جنایتی که زندگی صدها هزار غیرنظامی شامل کودکان، زنان و سالمندان را تهدید می‌کند. همچنین ما سازمان‌های بشردوستانه و در رأس آن آژانس آنروا را به باقی‌ماندن در محل حضور خود در شهر رفح و عدم خروج از آن یا تن‌دادن به خواسته اشغالگران نژادپرست دعوت می‌کنیم.

منبع: مهر
ارسال نظر: