نکات با اهمیت در خرید بهترین سیسمونی نوزاد

کدخبر: 2371626

این مورد به یک عادت تبدیل‌ شده تا جایی که برخی پدر و مادرها خیال می‌کنند اگر این‌گونه خرید نکنند مورد سرزنش و تمسخر قرار می‌گیرند.

نسیم آنلاین: این مورد به یک عادت تبدیل‌ شده تا جایی که برخی پدر و مادرها خیال می‌کنند اگر این‌گونه خرید نکنند مورد سرزنش و تمسخر قرار می‌گیرند.

دلیلی ندارد قبل از تعیین جنسیت فرزندی که درراه دارید شروع به خرید سیسمونی کنید و از هر چیزی، مدل دخترانه و پسرانه آن را تهیه کنید که بعداً قابل‌استفاده نباشد و یا از ابتدا کمد او را تا سنین 4، 5 سالگی پر از لباس کنید که بعداً دوباره بخواهید مدل‌های جدیدتر بخرید و لباس‌های قبلی را استفاده نکنید.

یکی دیگر از اشتباهات در خرید سیسمونی این است که خانواده‌ها فکر می‌کنند فرزندشان‌همیشه کوچولو و به‌اندازه کف دست باقی می‌ماند و آن‌قدر کفش و لباس‌های مختلف تهیه می‌کنند که تا به خودشان بیایند و فرصت استفاده از آن‌ها را پیدا کنند متوجه می‌شوند که دیگر اندازه فرزندشان نمی‌شود و باید گوشه کمد خاک بخورند.

چه وسایلی باید برای سیسمونی بخریم؟

در این مطلب به شما می‌گوییم که چگونه یک سیسمونی ارزان‌قیمت و کاربردی تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید هر وسیله‌ای که برای سیسمونی نوزادتان لازم داشتید را با خرید از سایت‌های خارجی از طریق سایت چارسوق تهیه کنید. فقط کافی است محصول مورد نظرتان را از سایت‌های معتبر خارجی انتخاب کنید و لینک آن را در سایت چارسوق ثبت کنید تا خریدتان انجام شود و درب منزل تحویل بگیرید.

  •  لباس و کفش نوزاد

ابتدا قبل از شروع به خرید سیسمونی باید بدانید که نوزاد شما در چه فصلی به دنیا می‌آید سپس با توجه به آن فصل به خرید لباس بپردازید آن‌هم در حد نیاز و متناسب با آن فصل کفایت می‌کند.

مطمئن باشید که فروشگاه‌های لباس قرار نیست، تعطیل شوند و شما بعداً به‌ راحتی می‌توانید لباس‌های مورد نیاز و اندازه تن فرزندتان را تهیه کنید، پس در سیسمونی نوزادتان کوهی از لباس را برای دیدن بقیه اعضای فامیل قرار ندهید.

این را هم به یاد داشته باشید که نوزاد شما قرار نیست در ابتدای تولد راه برود و به کفش نیاز ندارد، اما اگر خیلی ذوق خرید کفش نوزادی داشتید، به خرید یک جفت بسنده کنید.

  • لوازم بهداشتی و سرویس خواب

درست است که فرزند شما تا سال‌های ابتدایی تولدش نیاز به پوشک دارد اما این دلیل خوبی نیست که تا سقف کمد را پر از بسته‌های پوشک کنید. تنها چند بسته پوشک، شیشه شیر و پستانک، حوله و لیف مخصوص برای حمام، شامپو، صابون، پودر بچه کافی است.

اما داشتن پتو، تشک، بالش، روانداز بهاره و زمستانی باروکش ملحفه‌های جنس خوب که نوزادتان به آن حساسیت نشان ندهد از موارد مهم سیسمونی محسوب می‌شود.

  • سرویس چوب نوزاد

از نظر برخی افراد خرید تخت و کمد نوزادی جزو یکی از مهم‌ترین‌های سیسمونی به‌ حساب می‌آید که تازگی، مبل نوزادی هم به آن اضافه شده، اما آیا با خرید یک کمد کوچک یا شلف‌های دیواری و فانتزی برای قرار دادن اسباب‌بازی‌ها و یک‌تخت معمولی قرار است نوزاد شما بزرگ نشود؟

اگر متراژ خانه شما کم است می‌توانید از خرید تخت و کمد فاکتور بگیرید و به‌جای آن با استفاده از قفسه‌های کوچک دیواری و کمی سلیقه، بهترین دکوراسیون نوزادی را طراحی کنید.

  •  کالسکه و کریر

کالسکه دلیجان، کریر و روروئک از وسایلی هستند که جزو ملزومات سیسمونی محسوب نمی‌شوند و حتی می‌توان از اطرافیانی که قبلاً خریداری کرده‌اند و اکنون بلا استفاده است، امانت گرفت چرا که مدت‌زمان استفاده از این وسایل محدود بوده و خیلی زیاد به گوشه انباری می‌روند.

اگر خودروی شخصی دارید، صندلی ماشین را می‌توان از آن گزینه‌هایی دانست که برای حفظ ایمنی فرزندتان لازم است اما از زمانی قابل‌ استفاده است که بتواند راحت بنشیند.

  •  لباسشویی

این موارد از حاشیه‌های خرید سیسمونی هستند که تنها چند سال است باب شده و در لوازم بچه دیده می‌شوند؛ اما آیا واقعاً لازم هستند؟ شما دائماً نمی‌توانید برای شستن لباس‌های نوزادتان که در روز مجبور به چندین بار تعویض آن‌ها هستید، لباسشویی بزرگ خود را روشن کنید به‌علاوه بهتر است لباس‌های فرزندتان که پوست لطیف و حساسی دارد را با دیگر لباس‌ها درون ماشین نیندازید. با این‌ حال پیشنهاد می‌دهیم یک لباسشویی نوزادی بخرید که قیمت زیادی هم ندارد اما کاربرد آن زیاد است.

11

فروشگاه سیسمونی نی نی بابا

نی نی بابا فعالیت خود را از سال 1394 به عنوان تامین کننده محصولات نوزاد و کودک اصیل ایرانی و خارجی نظیر انواع کالسکه، کریر، ساک لوازم، روروئک، صندلی غذا، صندلی خودرو، دوچرخه، سه چرخه و ماشین شارژی و موتور شارژی برای‌ فروشگاه های اینترنتی آغاز کرد. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات نوزاد وسیسمونی و تجربه آنها در تامین بیش از بیست هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 97 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نی نی بابا به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.

 

 

ارسال نظر: