کرونا را با بیمه کرونا در 1400 شکست می‌دهیم

کدخبر: 2372673

شیوع ویروس بیماری کرونا، ترس همگان را در پی داشت. با توجه به شرایط چنینی، مگر می‌شود از کرونا صحبت کرد و به پیشگیری یا تامین هزینه‌های درمان با بیمه کرونا توجه نکرد؟

 اولین نکته در پیشگیری‌ از این بیماری، رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی است. ولی در صورت ابتلا، باید به فکر درمان و پوشش هزینه‌های نه چندان پایین آن باشیم. خوشبختانه شرکت‌های بیمه‌ای نظیر بیمه سامان در صدد کاهش درد هزینه های درمان برای افراد بوده‌اند. لذا بیمه کرونا به عنوان راهکاری جهت پوشش ریسک‌های این پاندمی مطرح شده است.وقتی صحبت از خرید بیمه کرونا می‌شود، می توانیم به پوشش‌ها یا مزایای آن توجه کنیم. می‌دانید پوشش های بیمه کرونایی نظیر بیمه کرونای سامان چیست؟ خدای نکرده در صورت ابتلا به این بیماری ، بیمه کرونا را از چه شرکتی و چگونه می توان خریداری کرد؟ برای دانستن پاسخ این سوالات در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 شرکت بیمه سامان: حامی بیمه‌گزاران در شرایط کرونا

هر رخداد فاجعه باری نظیرکرونا تاثیرات مستقیم و غیرمستقیمی بر زندگی افراد جامعه دارد. بیماری‌های حاد نظیر کرونا علاوه بر درد خود با هزینه‌های درمان نیز همراه هستند. چنین امری بار مالی و روانی شدیدی بر خانواده ها دارد.شرکت‌های بیمه برای کاهش بار مالی و روحی هزینه‌ها، انواع مختلفی از رشته‌های بیمه را ارائه کرده‌اند.به عنوان مثال، بیمه درمان تکمیلی، رشته بیمه‌ای زیرشاخه بیمه اشخاص است. این بیمه، ریسک‌های سلامتی و هزینه‌های بیماری‌های انسان، داروها، عمل‌های جراحی و خدمات پزشکی را پوشش می‌دهد. البته بیماری‌ها و خدمات پزشکی‌ای که بیمه تامین اجتماعی در قبال آن ها مسئولیتی تقبل نمی کند. بیمه درمان دو نوع بیمه تکمیلی و انفرادی دارد .شرکت‌های بیمه با رشته‌ها و طرح‌های بیمه‌ای خود به کمک افراد می‌آیند.یند شرکت بیمه سامان با توجه ویژه به مساله کرونا تمهیدات ویژه‌ای را برای بیمه‌‌گزاران لحاظ کرده است:

  • دربرگرفتن پوشش بیمه کرونا در بیمه مسافرتی خارج از کشور

  • پشتیبانی از طرح ملی درمان مبتلایان به کرونا با اهدای پلاسمای خون

  • حمایت از نمایندگان بیمه سامان با توسعه خدمات الکترونیکی در شرایط قرنطینه

  • گنجاندن پوشش بیمه کرونا در ریسک‌های بیمه عمر سامان

خرید بیمه کرونای سامان چه مزایایی دارد؟

بیماری کرونا به خودی خود از نظر روانی تاثیر بسیار نامطلوبی بر افراد دارد. مساله کشف نشدگی درمان آن نیز مزید بر علت بوده و سبب می‌شود بسیاری از افراد حتی از شنیدن نام کرونا، پانیک را تجربه کنند. شرکت بیمه سامان به علاوه پوشش‌های یادشده، با ارائه رشته بیمه کرونای سامان، درصدد تحقق مسئولیت اجتماعی خویش در قبال بیمه‌گزاران است. این رشته بیمه‌ای می‌تواند از بار روحی و مالی بیماری کرونا بکاهد. حال ببینیم که پوشش‌‌های بیمه کرونای سامان چیست؟

پوشش های بیمه کرونا، محافظ خانواده

پوشش‌های بیمه کرونای سامان

وقتی از بیمه صحبت می‌کنیم، مساله پوشش خسارات مطرح می‌گردد. بیمه کرونای سامان که به نوعی با سلامت افراد پیوند خورده است، زیرشاخه بیمه اشخاص و بیمه درمان محسوب می‌شود. از پوشش‌های این رشته بیمه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پرداخت هزینه بستری و درمان بیمارستانی بیماری کرونا تا سقف 20 میلیون تومان

در صورت حاد بودن بیماری کرونا و درگیر شدن ریه افراد، احتمال بستری در بیمارستان بسیار زیاد است. از آن جا که زمان این بیماری و ناقل بودن طولانی است، پس انتظار می‌رود که تعداد روزهای بستری در بیمارستان، طولانی باشد.

 بنا به نق قول رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کیانوش جهانپور:" هزینه بستری در بیمارستان هر بیمار مبتلا به کووید۱۹ به طور میانگین برای وزارت بهداشت حدود ۱۹ میلیون تومان است و این هزینه برای بیماران آی سی یو بسیار بیشتر است. بیمه‌ درمان قسمتی از هزینه را پوشش می‌دهند و بخشی را مردم به عنوان فرانشیز پرداخت می‌کنند. ولی همین هزینه فرانشیز پرداختی افراد نیز بسیار بالاست. لذا شرکت بیمه سامان حداکثر پوشش بیمه 20 میلیون تومان را برای بیمه‌گزاران مبتلا به CORONAVIRUS در بیمه کرونا لحاظ کرده است.

  1. پرداخت مبلغ 300 هزار تومان به عنوان هزینه مرخصی استعلاجی

یکی از ویژگی‌های بیماری کرونا، انتقال سریع آن است. لذا دوره قرنطینه 14 روزه برای این بیماری در نظر گرفته شده است. به علاوه گاهی 7 روز نیز به این دوره درمان جهت اطمینان 100% عدم انتقال بیماری اضافه می‌شود. دوره قرنطینه مساوی با عدم حضور فرد در محیط کار و عدم کسب درآمد است. لذا بیمه سامان با اندیشیدن به این مساله، به ازای هر روز جاماندن بیمار از کار، پرداخت مبلغ 300 هزارتومان را در پوشش‌های این بیمه لحاظ کرده است.

  1. پوشش خسارت فوت بیمار کرونایی به میزان 200 میلیون تومان

با نگاهی به آمار جهانی و اخبار ، متوجه می‌شویم که ریسک مرگ در بیماران کرونایی بسیار بالاست. با اینکه سن، جنسیت مذکر و عفونت‌های داخلی در فوت بر اثر بیماری COVID19 تاثیرگذار است، ولی گاهی از مرگ گریزی نیست. شرکت بیمه سامان، پوشش خسارت فوت 200 میلیون تومانی را برای بیمه‌گزاران متوفی مبتلا به کرونا لحاظ کرده است.

طرح‌های متنوع بیمه کرونای سامان شامل چیست؟

اگر خدای نکرده به بیماری کرونا مبتلا هستید و با دانستن پوشش‌های بیمه‌ای، به خرید بیمه کرونای سامان مایل شده‌اید، باید بدانید که این بیمه در طرح‌های مختلف ارائه می‌شود. هر کدام از طر‌ح‌های بیمه کرونا، حق بیمه و سقف پوشش بیمه ای مختلفی دارند که خلاصه آن‌ها در جدول زیر ارائه شده است.

طرح  بیمه کرونای سامان

طرح برنزی

طرح نقره ای

طرح طلایی

طرح پلاتین

سرمایه فوت

50000000

70000000

100000000

200000000

هزینه بیمارستانی

5000000

7000000

10000000

20000000

غرامت روزانه بستری به مدت یک ماه

100000

200000

250000

300000

حق بیمه به ازای یک سال

167500

250100

348000

644000

حق بیمه به ازای شش ماه

121018

180697

251430

465290

حق بیمه به ازای سه ماه

67000

100040

139200

257600

چگونه بیمه کرونای سامان بخریم؟

خطر کرونا بیخ گوش همه ماست. چه بسیار افرادی که از بیماری خود اطلاع نداشته‌اند و در عرض مدت زمان کوتاهی پس از بیماری، جان خود را دست داده‌اند. پس احتیاط شرط عقل به نظر می‌رسد. مشاوران متخصص بیمه خرید بیمه کرونا را پیشنهاد می‌کنند. شما می‌توانید بیمه کرونای سامان را از سامانه‌های خرید آنلاین بیمه نظیر بیمه دات کام تهیه نمایید. بیمه دات کام یکی از کارگزاری‌ها و سامانه معتبر استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه نظیر بیمه درمان، بیمه اموال، بیمه اشخاص نظیر بیمه درمان ، بیمه کروناست.

با ورود به صفحه استعلام بیمه کرونا در سایتWWW.BIMEH.COM ، ضمن وارد کردن مشخصات سنی، امکان مقایسه طرح‌ها و شرایط مختلف بیمه کرونای سامان وجود دارد. سپس می‌توانید بهترین بیمه کرونا را در تطابق با نیاز خود انتخاب  و خرید آنلاین بیمه را در چند ثانیه تجربه نمایید.

اطلاعات تماس:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان، ‌ پلاک 17 طبقه 6، واحد 6

پست الکترونیک: info@bimeh.com

شماره تماس: 021-4372

ارسال نظر: