بهترین روش های درج آگهی استخدام به صورت رایگان

کدخبر: 2374864

اغلب کارفرمایان و کارشناسان منابع انسانی که به دنبال جذب نیروی توانمند برای سازمان خود هستند، با بهترین و کارآمدترین روش‌های ثبت آگهی استخدام آشنایی ندارند. بسیاری از این روش‌ها رایگان هستند و به همین دلیل در بسیاری از هزینه‌های استخدام نیروی کار متخصص به سازمان‌ها کمک می‌کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین روش‌های درج آگهی استخدام به‌صورت رایگان هستید، پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

انواع راه‌های انتشار آگهی استخدام رایگان

حتماً می‌دانید که امروزه راه‌های استخدام به روش سنتی دیگر جوابگو نیستند و نمی‌توان با استفاده از آن‌ها رزومه‌های زیادی از سمت کارجویان دریافت کرد. به همین دلیل در ادامه بهترین روش‌های انتشار آگهی استخدام را به شما معرفی خواهیم کرد.

درج آگهی استخدام در سایت‌های کاریابی

با روی کار آمدن سایت های کاریابی آنلاین، فرایند استخدام منابع انسانی سازمان‌ها، هم به‌صرفه‌تر شده است و هم کارفرمایان می‌توانند در سریعترین زمان ممکن نیروی موردنظر خود را پیدا کنند. به همین دلیل یکی از بهترین راه‌های استخدام و جذب کارجویان، ثبت رایگان آگهی استخدام در سایت‌های کاریابی است که مزایای زیر را به همراه دارد:

  • دیده شدن آگهی استخدامی توسط میلیون‌ها کارجو
  • امکان مشاهده میلیون‌ها رزومه در بانک رزومه سایت‌های کاریابی
  • مشاهده منطبق‌ترین رزومه‌ها با شرایط استخدامی
  • مشاهده حقوق درخواستی کارجویان
  • امکان ثبت رایگان اولین آگهی
  • ارتباط مؤثر بین کارجو و کارفرما

با توجه به مزایای ثبت آگهی در سایت‌های کاریابی، شما می‌توانید اولین آگهی استخدام خود را به‌صورت رایگان در این سایت‌ها منتشر کرده و تعداد زیادی رزومه از توانمندترین کارجویان دریافت کنید. با این کار اگر از خدمات این سایت‌ها راضی بودید، می‌توانید برای ثبت آگهی‌های بیشتر از آن‌ها کمک بگیرید. بدون شک هزینه‌هایی که برای ثبت بیشتر آگهی‌های استخدامی صرف می‌کنید، بسیار کمتر از هزینه‌های استخدام به روش سنتی است.

انتشار آگهی استخدام در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی امروزه بخش بزرگی از زندگی روزمره افراد را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل انتشار موقعیت شغلی فعال سازمانتان در این شبکه‌ها باعث جذب بسیاری از کارجویان خواهد شد. یکی از بهترین شبکه‌های مجازی برای ثبت آگهی استخدام، لینکدین است. در لینکدین میلیون‌ها نفر در حوزه‌های شغلی مختلف فعالیت دارند که می‌توانند آگهی استخدامی شما را مشاهده کرده و برایتان رزومه بفرستند. همچنین شرکت‌های بزرگ زیادی در لینکدین دارای صفحه هستند که بهتر است از آن‌ها عقب نمانید و برای ارتقای برند کارفرمایی خود، یک صفحه در لینکدین برای سازمانتان بسازید.

انتشار آگهی استخدام در سایت رسمی شرکت

انتشار موقعیت‌های شغلی فعال در سایت رسمی شرکت بدون شک یکی از راحت‌ترین روش‌های رایگان درج آگهی استخدام است. اگر سایت رسمی ندارید، حتماً پیشنهاد می‌کنیم برای ساخت آن دست‌به‌کار شوید و یک وب‌سایت با رابط کاربری قوی و جذاب برای کاربرانتان بسازید. سایت رسمی نه‌تنها برای جذب نیروهای جدید خوب است؛ بلکه مشتریان یا مخاطبان شما را با خدماتتان آشنا می‌کند. امروزه تمامی مردم به‌صورت آنلاین و مجازی فعال هستند و اگر از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها دور بمانید، بسیاری از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد.

بهترین سایت‌های کاریابی آنلاین برای انتشار آگهی استخدام

همان‌طور که گفتیم شما می‌توانید در سایت‌های کاریابی بعد از ساخت حساب کاربری، به‌صورت رایگان یا با تخفیف اولین آگهی استخدامی خود را منتشر کنید. همچنین برخی از این سایت‌های کاریابی مزایای زیادی دارند که بدون شک بعد از ثبت آگهی استخدام در آن‌ها ترغیب خواهید شد که از خدمات به‌صرفه آن‌ها استفاده کنید. در ادامه این سایت‌های کاریابی را معرفی خواهیم کرد.

جابینجا

سایت کاریابی جابینجا یکی از سایت های معتبر کاریابی در ایران است که بیش از 5 هزار شرکت در آن آگهی استخدام فعال دارند. در این سایت می‌توانید با 50 درصد تخفیف، اولین آگهی استخدامی خود را با قیمت 90 هزار تومان منتشر کنید. همچنین 100 درصد ضمانت برگشت وجه در این سایت وجود دارد؛ به‌طوری‌که اگر از خدمات جابینجا راضی نبودید، می‌توانید مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید. همچنین آگهی استخدامی شما به مدت 60 روز برای افراد جویای کار فعال خواهد بود.

یکی از مزایای انتشار آگهی استخدام در سایت جابینجا این است که فرصت شغلی شما از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی نیز به اطلاع کارجویان خواهد رسید و با این روش‌ها می‌توانید بالاترین تعداد رزومه را از کارجویان دریافت کنید.

جاب ویژن

یکی دیگر از معتبرترین سایت‌های کاریابی آنلاین در ایران جاب ویژن است. در سایت جاب ویژن بیش از 1.5 میلیون کارجو فعال هستند که می‌توانند موقعیت شغلی فعال شرکت شما را مشاهده کنند. مزیت بزرگ این سایت کاریابی این است که ثبت اولین آگهی استخدامی در آن کاملاً رایگان است. به همین دلیل می‌توانید به‌صورت رایگان تمامی خدمات این سایت را مشاهده کنید و بعد از رضایت، همکاری خود را با آن‌ها ادامه دهید.

سیستم هوش مصنوعی این سایت کاریابی به شما کمک خواهد کرد تا رزومه کارجویان را بر اساس انطباق با شرایط استخدامی خود مشاهده کرده و برای جواب دهی نیز تنها با چند کلیک با آن‌ها از طریق ایمیل یا سایت ارتباط برقرار کنید.

ایران تلنت

سایت ایران تلنت یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین سایت‌های کاریابی آنلاین در ایران است که حتماً اسم آن به گوشتان خورده است. در این سایت 1.5 میلیون کارجو فعال وجود دارند که می‌توانید با ثبت آگهی به رزومه آن‌ها دسترسی داشته باشید. برای ثبت آگهی استخدام در ایران تلنت باید هزینه پرداخت کنید و معمولاً هزینه آن از سایر سایت‌های کاریابی بیشتر است؛ اما به خدمات و مزایای بی‌شمار آن می‌ارزد.

ای استخدام

تمامی سایت‌هایی که تا اینجا معرفی کردیم، در ثبت آگهی برای شرکت‌های خصوصی فعالیت داشتند. با‌این‌حال اگر سازمان شما دولتی است، می‌توانید از سایت ای استخدام برای ثبت آگهی استخدامی کمک بگیرید. این سایت کاریابی یکی از معتبرین سایت‌ها در ایران است که ماهیانه نزدیک به 30 هزار آگهی استخدام فعال از شرکت‌های دولتی و خصوصی در آن منتشر می‌شوند. همچنین با ثبت آگهی استخدامی در این سایت می‌توانید از طریق پیامک و ایمیل، موقعیت شغلی خود را به اطلاع کارجویان برسانید.

سخن آخر

معمولاً فرایند جذب و استخدام نیروهای جدید برای سازمان هم هزینه‌بر و هم وقت‌گیر است. با‌این‌حال می‌توانید با کمک روش‌های رایگان درج آگهی استخدام هزینه‌های این فرایند را تا حد زیادی کاهش دهید. همچنین اگر می‌خواهید نیروی توانمندی را برای شرکت خود استخدام کنید، باید مصاحبه‌های شغلی کارآمدی برگزار کنید تا بتوانید با معیارهای استاندارد، توانایی‌ها و مهارت‌های کارجویان را سنجیده و برای استخدام آن‌ها مطمئن باشید.

ارسال نظر: