لایسنس اصلی آنتی ویروس ما را تجربه کنید!

کدخبر: 2378899

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی­شدن همه چیز، خرید لایسنس نود 32 می‌تواند یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین اقدام­ها باشد. چراکه افراد بسیاری وجود دارند که در پی کلاهبرداری و سواستفاده از امکاناتی هستند که در دسترس مردم قرار دارند.

این افراد کلاهبردار با تولید بدافزارها و فروش آنها، به فکر آلوده و خراب‌کردن سیستم‌های کامپیوتری هستند. باید گفت که با ورود این ویروس‌ها از طریق بدافزار‌ها، عملکرد ‌و کارکرد کل سیستم مختل خواهد شد.

ازاین­رو در این مقاله قصد داریم شما را با لایسنس نود 32 و مزیت‌های خرید آن آشنا کنیم. همچنین به مقایسه محصولات آن بپردازیم تا با آشنایی بیشتر و بدون هیچ نگرانی خریدتان را انجام دهید.

خرید لایسنس نود 32

آنتی ویروس نود 32 حالت ساده آنتی ویروس تولیدی شرکت ESET است که تنها ابزار‌های ضروری را دربردارد. این برنامه هرگونه آپدیتی درباره ویروس‌ها باشد، دریافت کرده و از سیستم شما دربرابر تهدید فایل‌های آلوده محافظت خواهد کرد.

با خرید لایسنس نود 32، منبع فایل‌های آلوده یا ویروس‌ها از هر طرفی از جمله اینترنت‌، فلش و دیسک‌ها شناسایی شده و دسترسی­شان قطع می­شود. همچنین اگر فایلی آلوده در سیستم داشته باشید، آن را شناسایی و حذف خواهد کرد.

ایست اینترنت سکیوریتی

این نوع آنتی ویروس علاوه‌بر داشتن حالت پایه یعنی همان محافظت سیستم، دربرابر فایل‌ آلوده نیز دارای ابزار‌های پیشرفته‌ای است که از سیستم‌تان در برابر حمله‌های اینترنتی محافظت می‌کند. به این ترتیب از اطلاعات کارت اعتباری‌تان سواستفاده نخواهد شد.

این برنامه، هر دستگاهی که به اینترنت خانگی شما متصل باشد را زیر نظر می‌گیرد تا در صورت شناسایی به‌عنوان یک تهدید شما را باخبر کند. همچنین مهم‌ترین بخش آن فایروال است که وظیفه آن کنترل و محافظت تمامی اتصالاتی است که از بیرون شبکه به‌طرف شما می‌آیند.

ایست اینترنت سکیوریتی پرمیموم

اسمارت سکیوریتی پرمیوم کامل‌ترین آنتی‌ ویروس نسخه خانگی شرکت ESET است. تمامی ابزار‌های لازم برای یک کاربر خانگی در این نسخه قرار دارد و علاوه‌بر این ویژگی‌ها، ابزار رمزنگاری فایل را نیز دربر دارد.

ابزار رمزنگاری این امکان را به شما می‌دهد که فایل‌ها و اطلاعات مهم خود را کد کنید که کد‌کردنشان موجب می‌شود نتوان آنها را در هیچ رایانه‌ای اجرا کرد و تنها با ابزار اسمارت سکیورتی پرمیوم می‌توان آن را بازگشایی کرد.

ابزار دیگر این آنتی ویروس مدیریت پسورد نام دارد. یعنی خرید لایسنس نود 32 از این نوع آنتی ویروس به شما این امکان را می‌دهد که گذرواژه‌هایتان را در یک جای امن نگه داشته و ذخیره کنید و به‌راحتی از آنها برای ورود سریع و دوباره سایت‌ها و سرویس‌های متفاوت استفاده کنید.

خرید لایسنس نود 32، سکیوریتی و سکیوریتی پرمیوم چه تفاوتی باهم دارند؟

هرکدام از این آنتی ویروس‌ها ابزارهایی دارند که شاید دیگری آن قابلیت را نداشته باشد و همین دلیل آنها را از هم مجزا کرده است. در ادامه مقایسه این 3 آنتی ویروس را مشاهده می­کنید:

  • نود 32، سکیوریتی و سکیوریتی پرمیوم: ابزار ضدویروس و ضدحملات فایل‌ها
  • سکیوریتی و سکیوریتی پرمیوم: فایروال، امن­کننده اینترنت بانک‌ها، محافظت وایفای، ابزار ضدسرقت، ابزار کنترل فرزندان
  • سکیوریتی پرمیوم: ابزار مدیریت پسوردها، رمزنگاری فایل‌ها

مزیت‌های خرید لایسنس نود 32

 لایسنس نود 32 و استفاده از آن مزیت‌های متفاوتی دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

  • لایسنس را می‌توانید در هر زمانی که بخواهید بدون اینکه باطل شود به دستگاه دیگری منتقل کنید.
  • در یک دستگاه خاص می‌توانید از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر حرکت کنید، بدون اینکه نیاز به استفاده از 2 لایسنس جداگانه باشد.
  • از همه دستگاه‌ها ویندوز، مک و اندروید با یک لایسنس محافظت می‌کند.
  • آنتی ویروس نود 32 به­هیچ­وجه منابع سیستم را به‌کار نمی‌برد. به­خا‌طر همین سرعت سیستم هیچ تغییری نخواهد کرد و ثابت می‌ماند.
  • سرعت تشخیص بسیار بالایی که در لایسنس‌ها وجود دارد موجب می‌شود تهدیدهای مخرب شناسایی و خیلی سریع خنثی شوند.
  • پنجره‌ها و اعلان‌های مزاحم را دور می‌کند تا کاربران بتوانند از آنتی ویروس به‌خوبی استفاده کنند.

Picture1

مزایای خرید لایسنس نود 32

استفاده از آنتی ویروس نود 32 مزایای بی‌شماری دارد که ما در ادامه به مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

محافظت دربرابر ویروس‌ها

هر ویروس احتمالی که در سیستم وجود داشته باشد را شناسایی کرده و برای حذف آن شروع به کار می­کند. این برنامه همه این کار‌ها را قبل از اینکه ویروس‌ها به سیستم شما آسیبی برسانند انجام می­دهد و با آنها مقابله می‌کند.

مسدود‌کردن تبلیغات

ویروس‌های زیادی از طریق وب‌سایت‌ها و تبلیغات پاپ‌آپ وارد سیستم می‌شوند و شروع به آلوده‌کردن و درنهایت آسیب­رساندن به اطلاعات می­کنند. شما با خرید لایسنس نود 32 دسترسی مستقیم ‌آنها را به شبکه کامپیوتری خود مسدود خواهید کرد.

دفاع در برابر هکر‌ها

هکر‌ها معمولا از یک برنامه‌ بدافزار یا ویروس برای دسترسی به سیستم بهره می­برند. هکر‌ها به‌راحتی می‌توانند فایل‌ها و اطلاعات مد نظر خود را هک کنند. بنابراین شما می‌توانید با آنتی ویروس، محافظت کامل را برای سیستم خود فراهم کنید.

افزایش سرعت سیستم

سیستم دارای ویروس سرعت پایینی دارد. آنتی ویروس‌ها با شناسایی ویروس‌ها قبل از به‌وجود آوردن آسیبی، آنها را متوقف خواهند کرد و همچنین امکان دارد فایل‌های بیهوده منابع ناشناس حذف و فضای دیسک را بیشتر کنند و درنهایت این عمل موجب افزایش سرعت سیستم شما می‌شود.

محافظت از فایروال در برابر جاسوس­افزار‌ها و حملات فیشینگ

یک فایروال به‌طور کلی ترافیک ورودی و خروجی سیستم شما را کنترل خواهد کرد. با خرید لایسنس نود 32 و استفاده از آنتی ویروس محافظت از فایروال، هر اطلاعات یا فایلی را که به‌وسیله اینترنت به شبکه‌های دیگر ارسال می‌کنید، دوباره کنترل خواهد شد.

داده‌هایی که از یک شبکه‌ خارجی دریافت می‌کنید نیز به همین صورت است. زیرا می‌تواند علاوه‌بر اطلاعات شخصی، اطلاعات کارت اعتباری شما را مورد هدف قرار داده و ضرر مالی برای‌تان درست کند. محافظت 2 طرفه فایروال از آنتی ویروس، هرگونه فایل و ایمیلی که سبب آسیب­رساندن به سیستم شما شود را مسدود و حذف خواهد کرد.

دسترسی به برخی وب سایت‌ها را محدود کنید

دسترسی­داشتن به وب­سایت‌های غیرمجاز سبب می‌شود سیستم شما به خطر بیفتد و در معرض تهدیدهای سایبری قرار بگیرد. یک آنتی ویروس نود 32 دسترسی­تان را از وب­سایت‌هایی که برای سیستم شما مضر هستند، محدود می‌کند.

جمع‌بندی

خرید لایسنس نود 32 می‌تواند امکانات بی‌نظیری به شما بدهد و سیستم‌های ویندوز، مک و اندروید را دربرابر هرگونه بدافزار، ویروس، حملات و تهدیدهای اینترنتی در امنیت نگه دارد. وجود این برنامه موجب می‌شود تا شما با خیالی آسوده به اینترنت متصل و از فلش و دیسک مورد نظرتان استفاده کنید.

 

 

 

 

 

ارسال نظر: