تاریخ پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت 1403

کدخبر: 2379249

پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت 1403

فروردین و اردیبهشت ماه، پررونق‌ترین ماه‌های سال برای سفر هستند. اگر شما هم قصد دارید در بهار سفر کنید، پیشنهاد می‌کنم برنامه‌ریزی خود را زودتر از موعد سفر انجام دهید. خرید بلیط وسیله نقلیه و رزرو هتل، از مهم‌ترین موارد برنامه‌ریزی قبل از سفر هستند که باید پیش از هر چیز به آنها توجه کنید. بلیط قطار، به عنوان یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها برای سفرهای گروهی و خانوادگی است. اگر شما هم قصد سفر با قطار دارید؛ برای اطلاع از زمانبندی پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت ماه 1403، تا اخر این مطلب همراه ما باشید.

 

زمان باز شدن سایت پیش فروش بلیط قطار

 

در برخی از مسیرهای پرتردد نظیر تهران-مشهد و بالعکس، ظرفیت بلیط قطار به سرعت تمام می‌شود. اگر تصمیم دارید در ایامی نظیر تعطیلات و یا مناسبت‌های مذهبی به این شهرها سفر کنید؛ در صورت عدم خرید بلیط پیش فروش قطار، ممکن است مجبور شوید با اتوبوس یا هواپیما سفر کنید که قیمت بلیط هواپیما به مراتب بیشتری است. از این رو توصیه می‌شود که در صورت اطمینان از سفر، خرید بلیط قطار خود را در ساعات اولیه پس از تاریخ باز شدن سایت، انجام دهید.

 

تاریخ پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت 1403

تاریخ پیش فروش بلیط قطار مسافربری اردیبهشت ماه 1403 برای بازه زمانی (1403/02/01 تا 1403/02/31)، روز سه‌شنبه مورخه 1403/01/21، ساعت 8:00صبح، از طریق سامانه‌های اینترنتی معتبر فروش بلیط آغاز می‌شود. کافیست در لحظات شروع پیش فروش به سایت های معتبر فروش بلیط نظیر قاصدک 24 مراجعه نمایید و به راحتی اقدام به خرید بلیط قطار در مسیر مورد نظر نمایید.

 

ساعت پیش فروش حضوری بلیط قطار

همچنین پیش‌فروش حضوری بلیط‌های این بازه زمانی از ساعت 11:00 روز 21 فروردین، از طریق مراکز مجاز فروش حضوری و از میان بلیط‌های باقی‌مانده انجام می‌شود.

برای خرید بلیط قطار تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر مسیرهای پرتردد، بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید. زیرا بلیط قطار مسیرهای پرتردد بسیار سریع‌تر از سایر مسیرهای ریلی رزرو می‌شود.

 

00

 

نکات مهم در مورد پیش فروش بلیط قطار

 

  1. پیش فروش بلیط قطار برای شرکت‌های ریلی مختلف از جمله انواع قطارهای رجا، فدک و ... صورت می‌گیرد. برای دسترسی به بلیط این شرکت‌ها، مسیر و تاریخ موردنظر خود را در کادرهای جستجو در سایت ‌های فروش بلیط نظیر قاصدک 24، وارد کنید و نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.
  2. در بازه زمانی پیش فروش بلیط قطار، بلیط تمامی مسیرها برای پیش فروش در دسترس خواهد بود.
  3. مسیرهایی که تقاضای بالاتری دارند؛ به سرعت رزرو می‌شوند. بنابراین بهتر است بلیط موردنظر خود را زودتر رزرو کنید.
  4. در صورت پر شدن ظرفیت‌، دیگر امکان خرید بلیط تا موعد پیش فروش بعدی وجود نخواهد داشت.

 

خرید اینترنتی پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت 1403

 

اگر تصمیم گرفته‌اید بهار امسال با قطار سفر کنید؛ بهتر است برای خرید اینترنتی بلیط قطار خود برنامه داشته باشید تا از خرید فوری بلیط سفر جا نمانید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برخی از مسیرهای ریلی ممکن است تردد بیشتری داشته باشند و شما باید برای رزرو اینترنتی بلیط قطار هر چه سریع‌تر اقدام کنید. سایت‌های زیادی هستند که شما می‌توانید خرید بلیط را از آنها انجام دهید؛ اما توجه داشته باشید که اعتبار لازم را برای خرید بلیط داشته باشند.

 

00

 

سایت قاصدک 24 نیز یکی از بهترین سایت های حوزه فروش بلیط قطار، هواپیما، اتوبوس و همچنین رزرو هتل است که خدمات متنوع سفر را نیز ارائه می‌دهد. با مراجعه به سایت قاصدک 24، اطلاعات زیادی از قطارها را می‌توانید مشاهده کنید و در نهایت به آسانی فرایند خرید بلیط قطار را طی کنید.

 

جمع بندی

در این مطلب تمامی اطلاعات مهم درباره زمان‌بندی پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت ماه 1403 و نکات مهم پیرامون آن را عنوان کردیم. برای اطلاع از زمان‌بندی پیش فروش بلیط قطار، کافی است وارد سایت های آنلاین فروش بلیط نظیر قاصدک 24 شوید و اطلاع رسانی‌های لازم را از صفحه فروش بلیط قطار کسب کرده و اقدام به رزرو بلیط قطار نمایید. قاصدک 24 دارای پشتیبانی 24 ساعته قبل و بعد از خرید بلیط است.

 

سوالات متداول در مورد پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت 1403

 

  1. پیش فروش بلیط قطار چه مزایایی دارد؟ هنگام پیش فروش بلیط می‌توانید با خیال راحت بلیط قطار خود را برای روزهای شلوغ و پرتردد از قبل رزرو کنید.
  2. تاریخ پیش فروش بلیط قطار اردیبهشت ماه 1403 چه زمانی است؟ پیش فروش بلیط قطار برای بازه زمانی 1 تا 31 اردیبهشت ماه، در تاریخ سه شنبه 21 فروردین ساعت 8:00 صبح به صورت فروش اینترنتی از طریق سامانه‌های معتبر فروش بلیط آغاز می‌شود. از ساعت 11:00 صبح نیز باقی بلیط‌ها از طریق مراکز معتبر فروش و به صورت حضوری به فروش خواهد رسید.
  3. کنسلی پیش فروش بلیط قطار چگونه است؟ بلیط‌هایی که در زمان پیش فروش رزرو می‌کنید؛ از لحاظ استرداد تفاوتی با بقیه بلیط‌ها نخواهند داشت.
  4. چگونه از زمان بازشدن سایت خرید بلیط قطار مطلع شویم؟ زمانبندی پیش فروش بلیط قطار بر اساس برنامه‌ریزی شرکت راه آهن انجام می‌شود و برنامه مشخص و دقیقی ندارد و شما باید با مراجعه به وبسایت‌های فروش بلیط، از اخبار پیش فروش بلیط قطار مطلع شوید.

 

ارسال نظر: