اعلام هم‌بستگی سخنگوی نُجَباء با انصارالله؛

افتخار به همسنگری با انصارالله

کدخبر: 2368931

سخنگوی نجباء با انتشار پیامی، تروریستی خواندن جنبش انصارالله از سوی دولت آمریکا را محکوم کرد و ضمن تجلیل از رهبر مقاومت یمن، اعلام کرد که جنبش نُجَباء به هم‌سنگری با آنان مفتخر است.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، در پی اعلام وزارت خارجه آمریکا مبنی بر اضافه کردن نام جنبش "انصارالله" به فهرست گروه‌های تروریستی، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء این اقدام خصمانه را محکوم و بر حمایت از مقاومت یمن تأکید کرد.

مهندس «نصر الشَمَّری» در پیامی توئیتری تصریح کرد: مردانی مانند «سید عبدالملک الحوثی» و برادران مجاهدش در یمن ِعزت و ایستادگی، هیچ نیازی به تأیید یک دجّال کور ندارند که با نادیده گرفتن هزاران قربانی بی‌گناه، چشم خود را بر ویرانی و نابودی یمن و همچنین فراگیری گرسنگی در این کشور به‌واسطه تجاوز ائتلاف وهابی، صهیونیستی، آمریکایی بسته است.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: هم‌سنگری با این فرمانده بزرگ و دلاورمردان یمانی، باعث افتخار و عزت بی‌حدوحصر برای هر مقاوم ِآزاده است.

سخنگوی نُجَباء پیام خود را با شعار معروف رزمندگان یمانی به پایان برد و نوشت: سلام بر انصارالله! پیروزی و افتخار از آن یمن و ملت عزیزش باد! مرگ بر آمریکا! مرگ بر اسرائیل و یهود (صهیونیست)! پیروز باد اسلام!

منبع: مقاومت اسلامی نُجَباء
ارسال نظر: