وزیر صهیونیست: برای پیروزی ترامپ دعا می‌کنیم

کدخبر: 2364576

وزیر داخلی رژیم صهیونیستی می‌گوید برای پیروزی مجدد رئیس‌جمهور کنونی آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری دعا می‌کند زیرا پیروزی نامزد حزب دموکرات به نفع ایران است.

در حالی که نتایج غیررسمی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تا کنون حاکی از پیشتازی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات است اما «آریه درعی» وزیر داخلی رژیم صهیونیستی می‌گوید که برای پیروزی مجدد «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده دعا می‌کند.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، درعی شامگاه سه‌شنبه در یک مصاحبه رادیویی گفت: «برای پیروزی ترامپ در این انتخابات دعا می‌کنم. او در این چهار سال نشان داده که دوست واقعی برای یهودی‌ها و اسرائیل است».

وی همچنین افزود: «[بایدن] هم دوست اسرائیل اما اگر خدای نکرده ترامپ انتخاب نشود، می‌دانم که ایرانی‌ها، حزب‌الله، حماس و دیگران خوشحال خواهند شد».

همزمان شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «منابع ارشد» در تل‌آویو گزارش داد که تخمین زده می‌شود بایدن به کاخ سفید را پیدا کند. این در حالی است که همین شبکه در سال ۲۰۱۶ نیز پیش‌بینی کرده بود «هیلاری کلینتون» در انتخابات پیروز شود.

امروز همچنین «آلون بن دیوید» و «راویو دراکر» تحلیلگران شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش دهند که پیشتازی فعلی بایدن در نتایج غیررسمی، باعث نگرانی دستگاه امنیتی-نظامی این رژیم شده زیرا از تقویت موضع و جایگاه ایران بعد از پیروزی احتمالی بایدن هراس دارند.

«خبرگزاری فارس»

ارسال نظر: