کوشنر به دنبال عادی‌سازی روابط مغرب با رژیم جعلی

کدخبر: 2367853

هیأت آمریکایی-صهیونیستی طی اولین پرواز بعد از عادی‌سازی روابط بین مغرب و رژیم تل آویو، با پادشاه این کشور آفریقایی دیدار و گفت‌وگو کردند.

منابع صهیونیستی سه‌شنبه شب گزارش دادند که مقامات ارشد رژیم صهیونیستی و آمریکا با پادشاه مغرب دیدار و گفت‌وگو کردند.

باراک راوید، خبرنگار شبکه کان اسرائیل گزارش داد که «مئیر بن شابات»، مشاور امنیت ملی رژیم اسرائیل به همراه «جرد کوشنر»، داماد و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا امروز با «محمد ششم»، پادشاه مغرب دیدار کرده‌اند.

صبح روز سه‌شنبه اولین پرواز بین مغرب و رژیم صهیونیستی بعد از عادی‌سازی روابط بین رباط و تل‌آویو صورت گرفت و مقامات مذکور وارد این کشور عربی آفریقایی شدند.

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بعد از نشست هواپیمای حامل هیأت اسرائیلی در رباط در حساب توییتری خود نوشت که به محض نشستن این هواپیما با اعضای این هیأت تلفنی صحبت کرده و از آن‌ها خواسته سلام و پیام او را به پادشاه مغرب که به تعبیر وی، با عادی‌سازی، گام تاریخی برداشته، برسانند.

او نوشت:‌ «این سفر هوایی تاریخی است و این گشایش دیگری است به سوی صلح واقعی که مبتنی بر احترام متقابل است»!

دو هفته قبل بود که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت که مغرب برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل اعلام آمادگی کرده است. پس از اعلام توافق سازش مغرب با رژیم صهیونیستی، پادشاه مغرب برای توجیه خیانت خود به مسئله فلسطین با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تلفنی گفت‌وگو کرد.

«خبرگزاری فارس»

ارسال نظر: