افشاگری روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب در باره محمد شریعتمداری

کدخبر: 2278487

روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب گفت که محمد شریعتمداری در یک طلافروشی لاکچری و نمایشگاه جواهرات مالک معدن طلای طرقبه حضور پیدا کرده و دستور بازگشایی معدنی که پیش از این دلیل تعارضات زیست محیطی و تخریب سنگ نگارهای باستانی تعطیل شده بود‌، را صادر کرده است.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، صبا آذرپیک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب طی توییتی مدعی شد که محمد شریعتمداری که اکنون از سوی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی شده در زمان ریاست خود در وزارت صمت (صنعت، معدن و تجارت) دستور بازگشایی یک معدن طلا را که سال‌ها پیش به دلیل تعارضات زیست محیطی و تخریب سنگ نگاره‌های باستانی را داده است.

در توییت آذر پیک آمده است:‌

«آقای روحانی

وزیر معدن شما جناب شریعتمداری در طلا فروشی لاکچری و نمایشگاه جواهرات مالک معدن طلای طرقبه چه می‌کرده؟ خبر داشتید این معدن بدلیل تعارضات زیست محیطی و تخریب سنگ نگارهای باستانی تعطیل شده بود‌ و همینجا تصمیم بازگشایی‌اش گرفته شد؟ هیچ کس به شما گزارش نداد؟»

این روزنامه نگار اصلاح‌طلب در توییت جداگانه‌ای دیگر از نمایندگان پارلمان پرسیده است:‌

«وزارت اطلاعات گزارش مبسوطی از تخلفات چند صد میلیاردی شریعتمداری در بخش ثبت سفارش خودرو دارد که حتی در پایان گزارش درخواست بازداشت چند نفر را داده، آیا آن گزارش به دست شما رسیده؟ آیا بقیه نمایندگان خبر دارند؟»

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

ارسال نظر: