زاکانی: نامه موسوی خوئینی‌ها ناشیانه بود

کدخبر: 2356518

نماینده قم در مجلس گفت: نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب یک فرار رو به جلو و شگرد تبلیغاتی انتخاباتی است که خیلی ناشیانه و سبک نوشته شد.

سیدمحمد موسوی خوئینی‌ها که گه‌گداری با یک موضعگیری کور و گنگ بروز و ظهور رسانه‌ای پیدا کرده و سپس مدت‌ها از انظار سیاسی و رسانه‌ای پنهان می‌شود، این با نامه‌ای خطاب به رهبر انقلاب، با ردیف کردن برخی کاستی‌ها و مشکلات موجود در کشور، تلاش کرده که ایشان را به عنوان مسئول اصلی این مشکلات معرفی کند.

این در حالی است که از نگاه بسیاری از صاحب‌نظران، این نامه خوئینی ها ورای محتوای ضعیف، فاقد هرگونه مسئولیت‌پذیری در قبال همه سال‌هایی است گه دولت مورد حمایت وی و جریان اصلاح طلب بر مقدرات امور کشور حاکم بوده و هست.

علاوه بر این، هیچ راهکار و مسیر پیشنهادی برای بهبود وضعیت فعلی پیشنهاد نشده و در یک مسئولیت‌ناپذیری مضاعف صرفا سعی شده مسئولیت تمام کاستی‌های کشور که بخش بزرگی از آن میوه کارنامه دولت‌‌های مورد حمایت اصلاح طلبان است، به پای رهبر انقلاب نوشته شود.

نامه موسوی خوئینی‌ها فرار رو به جلو و شگرد تبلیغاتی و انتخاباتی است

علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در باره نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب یک فرار رو به جلو بود و شگرد تبلیغاتی انتخاباتی است که خیلی ناشیانه و سبک از طریق موسوی خوئینی‌ها اعمال شد.

وی افزود: ماحصل نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب حتماً به شفاف شدن و از پرده درآمدن چهره‌ها بیشتر کمک خواهد کرد.

مشکل ما اعتماد به لیبرال‌ها بوده است/ لیبرال‌ها نقاب انقلابی‌گری به چهره دارند

زاکانی می‌گوید: یکی از مشکلات ما در کشور اعتماد به لیبرال‌ها است که امام(ره) فرمودند ما اشتباه کردیم که اول انقلاب به لیبرال‌ها اعتماد کردیم؛ صد رحمت به آن لیبرال‌ها. ما امروز با کسانی مواجهیم که همان ویژگی‌های لیبرال‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند اما نقاب انقلابی‌گری و خط امام اهداف آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال می‌کند و با این حرکت خط امام و مکتب امام را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ منکوب می‌کنند. این نامه یکی از این مصادیق است.

نماینده مردم قم در مجلس در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها معتقدند که نامه اخیر موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب شاید هیزم پروژه ایجاد نوعی آشوب در کشور باشد، گفت: یک عده علاقمندند که در بلبشو، آشوب و آب گل‌آلود ماهی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صید کنند و در واقع در این مسیر به خواسته‌های سیاسی خود دست یابند و مصلحت انقلاب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مد نظر قرار نمی‌دهند و این امری است که در نوشته‌ها، گفته‌ها، مصاحبه‌ها و جلسات آنها به وضوح مشهود است. همنوایی آنان با بیگانگان و دشمنان ملت اسلام نیز وجود دارد.

وی تاکید کرد: این نامه در راستای ایجاد بلبشوی جدید در کشور بی تأثیر نیست و حتماً اثرات مخرب خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواهد داشت؛ فضای موجود محصول کار خودشان است و دولت‌های مورد حمایت خودشان بر روی کار است، و این اقدامات سبب التهاب‌آفرینی بیشترخواهد شد و البته حتماً در نزد اذهان و افکار ملت شریف ایران مشهود است و با این کارها آبروی نداشته خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر خواهند برد و به نوعی آسیب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تشدید می‌کنند.

زاکانی به سران اصلاح‌طلب توصیه کرد: بنابراین بهتر است که عقلانیت به خرج دهند و اعتقاد و دینداری پیشه کنند تا نفت بر روی هیزم خشک نپاشند تا آتش مورد نظر دشمن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برافروزند.

«خبرگزاری فارس»

ارسال نظر: