پیشرفت‌های امروز ارتش نتیجه خودباوری و مدیریت جهادی است

کدخبر: 2364130

فرمانده کل ارتش پیشرفت‌های امروز ارتش را نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی دانست و گفت: موفقیت‌های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می‌کند در داخل کشور همه چیز داریم.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش امروز (چهارشنبه) در حاشیه آیین رونمایی و تحویل دهی تجهیزات جدید نزاجا و در جمع خبرنگاران گفت: آنچه امروز شاهد بودیم آماده سازی و احیای ۲۰۰ دستگاه خودرو سنگین و نیمه سنگین در تهران بود که در واقع از بین قطعات فرسوده و بایک مدیریت جهادی تبدیل به این خودروها شده‌اند که یک تحرک بسیار بالایی را در نیروی زمینی ایجاد می‌کنند.

وی افزود: امروز با توجه به مدیریت جهادی که در نیروی زمینی شکل گرفته از نیاز به جاهای دیگر بی نیاز شده‌ایم.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: امروز رشد و توسعه در همه زمینه‌های ارتش وجود دارد و امروز یک نیروی زمینی کاملاً متحول شده را می‌توان دید که دارای مدیریت و فرماندهی قوی و با روحیه سرشار از امید به پیش می‌رود.

سرلشکر موسوی پیشرفت‌های امروز ارتش را نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی دانست و گفت: موفقیت‌های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می‌کند در داخل کشور همه چیز داریم و با تلاش و توکل به خدای بزرگ می‌توانیم نیازمندی‌های خود را تامین کنیم.

«خبرگزاری مهر»

ارسال نظر: