«طریق» مهمان شبکه‌ی یک

کدخبر: 2377912
خبرنگار:

ویژه‌برنامه‌ی «طریق» به مناسبت ایام راهپیمایی اربعین از شبکه‌ی یک پخش می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه «طریق» با نگاهی نو و متفاوت با موضوع پیاده روی اربعین تولید شده و قرار است مهمان‌های ویژه‌ای در این برنامه حضور یابند، این مهمان‌ها افرادی هستند که امام حسین علیه السلام در زندگی آن‌ها تاثیر مستقیمی داشته و مسیر زندگی‌شان عوض شده است. 

چهره‌های شناخته شده مردمی، مسئولین و ... مهمانان این برنامه هستند که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

«طریق» تلاش دارد نقش امام حسین علیه السلام در مسیر زندگی مهمانان را به تصویر کشیده و اتفاقات جالبی که برای آن‌ها رقم خورده است را به سمع و نظر مخاطب برساند. 

در این بین، محمدحسین سعادتی به عنوان تهیه کننده‌ی این برنامه پرمخاطب که در سوابق خود تهیه کنندگی برنامه‌هایی از جمله قهرمان شبکه سه و چهل‌ستون را در کارنامه‌ی خود دارد، حسین نیرومند به عنوان مدیر پروژه و علی احمدمحرابی به عنوان مشاور پروژه، در ساخت این برنامه تاثیر بسزایی دارند. میزبان این برنامه نیز آقای مجید یراق بافان است.

خاطر نشان می‌شود این برنامه از چهارم شهریور ماه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ و تا شب اربعین حسینی علیه السلام پخش خواهد شد، لازم به ذکر است دو شب آخر این پروژه‌ی ارزشمند که منتهی به اربعین است، ویژه برنامه‌ای برای جاماندگان اربعین پخش خواهد شد.

از دیگر عوامل این برنامه می‌توان به رضا الهی به عنوان جانشین تهیه کننده، حسین شمسایی مدیر تولید، مسعود آهنچی به عنوان سردبیر، زینب صادقی کیا مسئول هماهنگی مهمانان، احمد ناصری پور برنامه ریز و مهدی پورحسینی مدیر تدارکات اشاره کرد.

ارسال نظر: