شبکه جام‌جم از این به بعد فقط اینترنتی خواهد بود

کدخبر: 2377986
خبرنگار:

معاون سیمای جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای به مدیر شبکه جام‌جم ماموریت داد این شبکه را از برودکست به بستر اینترنت منتقل کند.

به گزارش «اطلاعات آنلاین» به نقل از معاونت سیما، محسن برمهانی در حکمی به حسن ملکی ماموریت داد تا «انتقال شبکه جام‌جم» از بستر برودکست را بر بستر اینترنت انجام دهد.

معاون سیما در این حکم از مدیر سابق شبکه تلویزیونی جام جم خواسته است باتوجه به گستره فرهنگ و تمدن اسلام و ایران، برای تعامل بیشتر و به روزشدن، تعمیق روزافزون رابطه فکری و عاطفی ایرانیان خارج از کشور با رویکرد هویت محوری و همچنین ضرورت ارتقاء بهره وری همگام با پیشرفت تکنولوژی و تغییر نوع مصرف مخاطبان، کار «انتقال شبکه جام‌جم» از بستر برودکست بر بستر اینترنت را انجام دهد.

معاون سیما ضمن قدردانی از تلاش‌های دلسوزانه و متعهدانه ملکی در دوران مدیریت شبکه‌های تلویزیونی جهانی جام‌جم از وی خواسته با استفاده از تجربیات و دانش مراکز ذی‌ربط و بهره‌گیری از منابع، سازوکار جابجایی شبکه های جهانی جام‌جم به بستر اینترنت (تلوبیون و ...) را فراهم آورد.

«جام جم» با همان ماموریت و هدف گذاری پیشین بر بستر اینترنت و به صورت وی او دی یا ویدیو بر مبنای درخواست مخاطب در سایت تلوبیون ارتقا خواهد یافت و علاوه بر داشتن پخش زنده برای برنامه‌سازی از مرکز تخصصی سیمرغ نیز بهره خواهد برد.

 

ارسال نظر: