سری جدید سریال «پایتخت» در مرحله مذاکرات اولیه است

کدخبر: 2378459
خبرنگار:

رئیس سازمان صداوسیما درمورد اینکه سریال‌های «پایتخت» و «زیرخاکی» خبر داده است که عوامل سازنده‌ی آنها درحال مذاکره با تلویزیون هستند.

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در پاسخ به خبرنگار تسنیم درباره‌ی این که سریال‌های «پایتخت» و «زیرخاکی» ساخته می‌شوند یا نه گفت: ما الآن نزدیک 16 مجموعه نمایشی آماده پخش و در حال تولید (دوربین‌روشن) داریم و شاید تعداد بیشتری هم باشد، این سریال‌ها یا آماده پخش و یا در حال تولیدند که به‌تدریج به پخش خواهند رسید، همچنین بیش از 15 مجموعه نمایشی در حال پیش‌تولید است و به‌تدریج وارد تولید خواهد شد.

به‌نظرم می‌رسد حدود 20 مجموعه در حال نگارش فیلمنامه است؛ چرخه فیلمنامه، پیش‌تولید و تولید به‌تدریج انجام می‌شود، خوشبختانه این فعالیت‌ها طوری پیش می‌رود و برنامه‌ریزی شده است که جدول پخش ما را شاید تا پایان تابستان سال آینده پویا و مملو از محصولات تازه پیش می‌برد، همه‌چیز آماده است و پیش‌بینی‌های خوبی برای ساخت سریال‌های تلویزیونی اتفاق افتاده‌اند، کارهایی که تولید می‌شوند ان‌شاءالله وارد جدول پخش می‌شوند.

کارگردان و تهیه‌کننده خیلی از این کارها به‌صورت طبیعی با سیمافیلم و عوامل کارهای ما در حوزه‌های مختلف از دفتر فیلمنامه گرفته تا شبکه‌ها صحبت می‌کنند و درباره جزئیات کار مذاکره دارند یا توافق می‌رسند کار انجام می‌شود و یا به توافق نرسند مذاکرات ادامه پیدا کند.

این روند دائمی در زمان حاضر برای بیشتر مجموعه‌ها، جاری است و این اسم‌هایی (پایتخت و زیرخاکی) را که گفتید در حال مذاکره‌اند برای اینکه کار انجام شود.

ارسال نظر: