معاون سیاسی صداوسیما تغییر کرد

کدخبر: 2379176
خبرنگار:

با حکم رئیس رسانه ملی، خدابخشی معاون سیاسی صداوسیما جای خود را به محمدعلی صائب داد.

به گزارش نسیم‌آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در حکم جبلی برای محمدعلی صائب آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جناب‌عالی، شما را به ‌‌عنوان "سرپرست معاونت سیاسی" منصـوب می‌کنم. ضروری‌ است همه محورهای حکم انتصاب معاون سیاسی بصورت جدی در دستور کار شما و مورد پیگیری مستمر در آن حوزه باشد. تجربه عملیات رسانه‌ ای بی‌ سابقه و گسترده رسانه ملی در انتخابات اخیر نشان داد که شکوفایی ظرفیت ‌های بزرگ با همت و عزم همکاران قابل تحقق است و معاونت سیاسی می‌تواند در این زمینه یکی از پیشران‌ های رسانه ‌ملی باشد.

لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های مفید برادر گرامی جناب آقای علیرضا خدابخشی که از این مسئولیت استعفا کرده‌ اند قدردانی نمایم و برای شما در حفظ نقاط قوت گذشته و افزودن مزیت‌های جدید آرزوی توفیق دارم.

محمدعلی صائب از سال ۷۹ تا ۸۹ در سمت‌های خبری رادیو پیام، رادیو جوان و رادیو ایران مشغول فعالیت بوده است. وی قائم‌مقامی اداره کل پخش اخبار صدا، خبرنگاری در معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۴، معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۸ و مسئولیت باشگاه خبرنگاران جوان این استان را نیز در کارنامه رسانه‌ای خود دارد. صائب از شهریور 1401 ریاست خبرگزاری صداوسیما را برعهده داشت.

ارسال نظر: