سعید ابوطالب «اهداء عضو» را به شبکه افق می‌برد

کدخبر: 2136766

مجموعه رئالیتی شو «دستم را بگیر» که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می‌کند، بخش اهداء عضو را به پایان رساند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب، یک مستند - مسابقه متفاوت است که هفت گروه داوطلب داستان های واقعی آن را به پیش می برند.

بخشی از داستان که دریافت قلب توسط دو کودک خردسال یعنی طاها و النا را روایت می کند به پایان رسیده است و حال دو کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می دهند.

هدف از مستند - مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را دارند.

تصویر برداری از رقابت 7 گروه حاضر در این پروژه بزرگ همزمان در استان های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان، جنوب کرمان، جزیره میتو در خرمشهر، حاشیه های تهران و شهر مشهد و .... انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پیش می برد.

در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می پسندند را بعنوان گروه برتر انتخاب می کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می دهند.

شعار این مجموعه تلویزیونی «یک نفر را به زندگی برگردانیم» است.

عوامل اصلی این برنامه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: سعید ابوطالب، مدیر تولید: احمد مرادی، تدوینگران: رضا بهارانگیز و علیرضا رضایی، یاسر سنایی، محمدمهدی بهرامی نژاد، سیدمحمد حسینی پاریزی، حسین بیات، اعضای گروه طراحی: سیدمحسن حسینی، محمود کریمی، سهیل عظیمی، یاسر سنایی، مهدی طاهری موسی آبادی، سیدجعفر صابری، مجید رکنی و ابوالفضل حاجیان، روابط عمومی: سپیده حیدر آبادی.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

ارسال نظر: