کولاکوویچ پس از صعود ایران به فینال: ما باختیم!

کدخبر: 2333887

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با‌ وجود اینکه بازی را بردیم، اما با توجه به اتفاقات رخ‌داده در مسابقه ما باختیم.

ایگور کولاکوویچ در مورد پیروزی 3 بر یک شاگردانش مقابل کره جنوبی و راهیابی به فینال مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بازی بسیار دراماتیکی بود، خصوصاً در ست چهارم. خوب بازی‌ نکردیم اما تیم انرژی مثبتی داشت‌ و بردیم. دلیل برد، همان انرژی مثبت بود.

سرمربی تیم ملی والیبال در مورد حواشی ایجادشده در بازی گفت: ناراحتم که بازیکنان زیر تور والیبال درگیری فیزیکی داشتند. شاید برای‌ تماشاگران در رشته‌های دیگر این درگیری‌ها جالب باشد اما در والیبال نه. رفتار برخی از بازیکنان ما در اتفاقات آخر بازی‌ مأیوس‌‌کننده بود.

کولاکوویچ گفت: بازیکنان ما باهوش هستند که الآن در تیم ملی والیبال حضور دارند. در‌مورد تیم ‌کره‌ هم نظری‌ ندارم. با‌ وجود اینکه بازی را بردیم، اما با توجه به اتفاقات رخ‌داده در پایان بازی برای من، این بازی چیزی ‌جز باخت نبود و ما باختیم.

او در پاسخ به این سؤال که آیا انتقادات معروف به‌دلیل تأثیر شرایط نامناسب فدراسیون روی بازیکنان بود، تصریح کرد: درست نیست که من در مورد مسائل مدیریتی صحبت کنم. بازیکنان تیم قطعاً این وضعیت فدراسیون را بهتر درک و احساس می‌کنند. من خواسته‌هایم را به سرپرست تیم می‌گویم تا الآن هم شرایط تمرینی ما خوب بوده است.

کولاکوویچ‌ گفت: می‌دانم فدراسیون رئیس ندارد، اما تا آنجا که به من ارتباط دارد شرایط تمرین خوب است و درمورد مسائل دیگر درست نیست که‌ من صحبت کنم.

خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر: