ساخت تیزر تبلیغاتی، راز پیروزی کسب و کار شماست

کدخبر: 2375940

ساخت تیزر تبلیغاتی یک راز مهم برای موفقیت هر کسب و کاری است، زیرا با پیشرفت عصر تکنولوژی وقت و حوصله آن نیست که مردم فقط به نوشته‌ها توجه کنند و یک برندی صرفاً با محتوای متنی در بازار رقابت پیروز شود. برای معرفی برندها، آن دسته از تبلیغاتی حرف اول را می‌زنند که دو حس بینایی و شنوایی مخاطب را به کار گیرد، در اینصورت با احساس مخاطب عجین شده و همیشه مخاطب آن را به ذهن می‌سپارد و در نهایت به مشتری وفادار تبدیل می‌شود.

چرا ساخت تیزر تبلیغاتی مهم است؟

اگر به برندهای مشهور دقت کنید، هزینه بسیار زیادی را صرف ساخت تیزر تبلیغاتی می‌کنند، زیرا به این نتیجه مهم رسیده‌اند که بازاریابی بدون تبلیغات بویژه ساخت تیزر معنا و مفهومی ندارد. شاید فکر کنید که کسب و کارتان کوچک است، پس نیازی به ساخت تیزر تبلیغاتی ندارید. اما باید بگوییم که این فکر کاملاً اشتباه است، زیرا هر کسب و کاری که درجا بزند و از رقبا عقب بماند، دیگر از گردونه بازار خارج می‌شود و این رقیبان هستند که جای او را می‌گیرند. پس باید با قدرت تمام برای تبلیغات کسب و کار و معرفی برندتان اقدام کنید.

آیا هر کسب و کاری برای خودش می‌تواند ساخت تیزر تبلیغاتی انجام دهد؟

شاید وقتی که اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی را متوجه شدید، پیش خودتان فکر کنید که من هم می‌توانم با یک دوربین برای محصول و کسب و کارم ساخت کلیپ تبلیغاتی را شروع کنم و دیگر نیازی به هزینه کردن ندارم. اما هر کاری قاعده و اصول خود را دارد و هر ویدیوی تبلیغاتی نمی‌تواند موفق شود و تضمین کننده افزایش فروش شما نیست. هر تولید کننده‌ای اگر بخواهد چندین سال زمان صرف یادگیری ساخت تیزر کند، دیگر فرصتی برای پیشرفت کسب و کارش ندارد.

زیربنای ساخت تیزر حرفه‌ای چیست؟

در ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقیت و نوآوری در معرفی محصول بسیار ارزشمند است و نحوه ساخت کلیپ تبلیغاتی باید به گونه‌ای باشد که برای بیننده بسیار جذاب بوده و فکرش را درگیر کند یا نیاز مهمش برطرف شود. ویدیو تبلیغاتی باید بتواند در کوتاهترین زمان ممکن محصول را به بهترین شکل با درگیر کردن حس مخاطب معرفی کند. در ساخت تیزر سناریو نویسی باید بسیار هوشمندانه باشد، مزیت‌های رقابتی به نحوی خلاقانه بیان شود و اطلاعات مهم از همان ابتدا به مخاطب داده شود. چون در جامعه امروز با مشغله‌های فراوان کسی وقت و حوصله موضوعات حاشیه‌ای را ندارد.

پایان عمر کسب و کاربدون ساخت تیزر تبلیغاتی

به این نکته دقت کرده‌اید که خیلی از رقبایتان در مقایسه با شما از نظر علمی و فنی در سطح پایینی قرار دارند، اما مشتریان آنها در مقایسه با شما خیلی زیاد هستند و در بازار رقابت از شما پیشی گرفته‌اند. باید بگوییم که راز موفقیت آنها در مقایسه با شما شیوه بازاریابی حرفه‌ای به ویژه ساخت تیزر است. اگر یک محصولی بیشترین کیفیت و مناسبترین قیمت را داشته باشد، اما به درستی و با شیوه‌های حرفه‌ای نتواند در جامعه معرفی شود، مردم چگونه می‌توانند این محصول ارزشمند را بشناسند و آن را تهیه کنند؟ ساخت تیزر تبلیغاتی کمک می‌کند تا انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان به روش صحیح و اصولی انجام بگیرد. چون حس بینایی و شنوایی مخاطب درگیر می‌شود، در نتیجه سرعت انتقال پیام چندین برابر شده و به این ترتیب اثربخشی بالایی روی مخاطب دارد.

از کجا یک تیم حرفه‌ای برای ساخت تیزر تبلیغاتی پیدا کنیم؟

تا اینجای مقاله حتماً متوجه شده‌اید که ساخت کلیپ تبلیغاتی برای کسب و کارها بسیار حیاتی است، اما به هر شرکتی جهت ساخت تیزر نمی‌توان اعتماد کرد. باید گروهی حرفه‌ای، با سابقه و خلاق پیدا کرد تا نتیجه عالی از ساخت ویدیو تبلیغاتی بگیرید و فروش خود را به طور شگفت انگیزی چند برابر کنید.

مجموعه ایران مایند از پیشگامان طراحی و ایده پردازی در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی می‌باشد و خدمات بسیار ارزشمندی در این حوزه ارائه می‌دهد. صاحبان کسب و کار می‌توانند صفر تا 100 ساخت تیزر خود را به شرکت ایران مایند محول کنند و به نتیجه دلخواهشان برسند.

09

 

6 مزیت ساخت تیزر تبلیغاتی با ایران مایند

  1. ایران مایند در هر زمینه‌ای تجربه ساخت تیزر را به صورت حرفه‌ای دارد و باید بگوییم هیچ محدودیتی برای ایده‌پردازی و سناریو نویسی برای تیم حرفه‌ای ایران مایند وجود ندارد.
  2. اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در استودیو حضور داشته باشید، اصلاً نگران نباشید. مجموعه ایران مایند در کوتاه‌ترین زمان تجهیزات لازم را به لوکیشن مورد نظر شما در تهران و اطراف ان می‌آورد و به بهترین نحو مراحل فیلم‎ برداری انجام می‌گیرد.
  3. اگر ساخت تیزر تبلیغاتی رئال مد نظر شماست، اصلاً جای نگرانی نیست، زیرا تیم هنروران و بازیگران ایران مایند بسیار حرفه‌ای هستند و می‌توانید انتظار یک ویدیو تبلیغاتی حرفه‌ای داشته باشید.
  4. با ایران مایند نگران اتلاف وقت خود نباشید، زیرا ایران مایند برای وقت مشتریان ارزش بسیار زیادی قائل است و در کوتاهترین زمان ممکن می‌توانید اقدام به سفارش ساخت تیزر کنید و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.
  5. تکراری بودن خط قرمز ایران مایند است و همواره دانش علمی و فنی خود را بروز نگه می‌دارد و براساس بروزترین روش‌ها ساخت کلیپ تبلیغاتی شما را انجام می‌دهد.
  6. اگر نیاز به ساخت ویدیوهای آموزشی دارید، استودیو ایران مایند تجهیزات لازم را دارد که با پرده کروماکی نیاز شما را از یک ویدیو آموزشی کامل برطرف کند.

 

به صرفه‌ترین روش ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کارها کدام است؟

امروزه فضای مجازی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و درصد بسیار بالایی از مردم وقت زیادی را در فضای مجازی سپری می‌کنند. به همین دلیل اگر کسب و کار شما نوپا است و نمی‌توانید هزینه‌های نجومی ساخت تیزر در تلوزیون و رسانه را پرداخت کنید، نگران نباشید. شما می‌توانید از بهترین فضای بازاریابی که در دستان مردم است، استفاده کنید.به عبارت دیگر با ساخت تیزر تبلیغاتی در فضای مجازی شما می‌توانید با هزینه مناسب کسب و کار خود را با تیم حرفه‌ای ایران مایند به صورت کاملاً حرفه‌ای به جامعه هدف معرفی کنید.

 

09

 

نتیجه گیری

ساخت تیزر تبلیغاتی لازمه پیشرفت هر کسب و کاری است و صرفاً فیلمبرداری و معرفی محصول نمی‌تواند روی مخاطبین در فضای مجازی تاثیر گذار باشد. شرکت ایران مایند با تجهیزات کاملاً بروز و تیم حرفه‌ای، خلاق و توانمند خود ساخت کلیپ‌های تیزرهای حرفه‌ای را برای کسب و کار و برند شما انجام می‌دهد تا همیشه اسم برند و محصول شما در ذهن مخاطبان هک شود.

 

ارسال نظر: