نهضت مدرسه سازی در مناطق محروم تداوم دارد

افتتاح مدرسه6 کلاسه روستای نصرآباد خواف با مشارکت بانک پارسیان

کدخبر: 2376125

مدرسه 6کلاسه شهید حسن مرادی روستای نصرآباد بخش سلامی شهرستان خواف به همت شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری "بانک پارسیان" با اعتبار50 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

آیین افتتاح این مدرسه همزمان با ولادت حضرت زینب (س) با حضور مسئولین شهرستان خواف، مردم منطقه و مدیران شرکت سرمایه گذاری بانک پارسیان و اپال کانی پارس برگزار شد.

 

در این مراسم؛ فرماندار شهرستان خواف و مدیر آموزش و پرورش هر یک طی سخنانی، ضمن قدردانی از آقایان سمیعی نژاد، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری بانک پارسیان و سوادکوهی مدیرعامل شرکت اپال کانی پارس، اقدامات "بانک پارسیان" را در راستای ایفای مسئولیت‌های‌اجتماعی و ایجاد شرایط تحصیلی مناسب برای دانش‌آموزان در مناطق محروم، ارزشمند خواندند.

 

این گزارش می افزاید :  "بانک پارسیان" با تعاملی اثربخش در جهت ترویج مدرسه سازی و توسعه و تامین فضاهای آموزشی، همواره تداوم نهضت ساخت مدرسه در جامعه را مورد تاکید قرارداده و در ساخت و افتتاح پروژه‌های گوناگون آموزشی مشارکت داشته است.

همچنین ساخت مدرسه هوشمند پارسیان در سال 1389 در شهرک دامداران زاهدان، احداث مدرسه۶ کلاسه "بانک پارسیان" در حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری در سال 1390 ، ساخت سه مدرسه در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی در سال 1392 در روستای نهند واقع در شهرستان هریس بخش خواجه ، احداث 3 باب کلاس در روستای کفالق شهرستان اهر و احداث 2 باب کلاس در روستای سرخه شهرستان هریس بخش خواجه،  برخی  از اقدامات "بانک پارسیان" در راستای  تداوم نهضت مدرسه سازی در مناطق محروم به شمار می آیند .

 

 

 

 

 

ارسال نظر: