تخریب کلاک، بازسازی امید

کدخبر: 2372657
خبرنگار:

عملیات تخریب ویلاهای غیرمجاز کلاک شروع شد

تخریب ساخت و ساز‌های غیرقانونی در اراضی معروف به کلاک آغاز شد. اراضی مذکور کاربری کشاورزی و باغی دارد و در مکانی خارج از محدوده قانونی شهر و در حوزه آبریز سد لتیان و مشرف به این سد که هرگونه ساخت و ساز برابر ضوابط و مقررات ممنوع است، واقع شده است.

اطلاعیه حوزه قضایی لواسانات شش پلاکی که امروز در حال تخریب است را متعلق به حسن نجفی متهم فراری در پرونده طبری عنوان کرد؛ بنابراین گزارش، حسن نجفی متهم ردیف دوم پرونده اکبر طبری بود که با دستگیری متهم اصلی پرونده به خارج از کشور متواری شد و به مشارکت در تشکیل شبکه چند نفری در امر ارتشاء، پرداخت رشوه به اکبر طبری و پرداخت رشوه به غلامرضا منصوری قاضی وقت اجرایی لواسان به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو، متهم است.

کلاک یکی از پروژه‌های کلان ساخت و ساز در لواسان بوده است که با سوءاستفاده برخی از مسئولان مربوطه و در ازای دریافت پول‌های کلان، مجوز ساخت و سازهای غیرقانونی و احداث ویلاهای میلیاردی برای این زمین‌ها صادر شده بود. زمین‌هایی که در منطقه لواسانات با تخلف و تغییر کاربری به دست افراد دارای نفوذ افتاده بود.

امیدواریم با برخورد قاطع دستگاه قضایی افراد پشت پرده در ساخت و ساز ویلاهای لاکچری در این مناطق و افراد دارای نفوذ در دستگاه‌های اجرایی، همچنین قوه قضائیه و مرتبطین با این پرونده بزودی پای میز محاکمه حاضر شوند.

ارسال نظر: