افزایش ۶۰ هزار میلیاردی اعتبارات آموزش و پرورش

کدخبر: 2379577

نایب رئیس کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای رتبه‌بندی معلمان، ۶۰ همت اعتبارات آموزش و پرورش را افزایش داد.

محمد وحیدی رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در آیین تجلیل از معلمان نمونه استان با اشاره به اینکه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به عنوان کمیسیون برتر مجلس یازدهم انتخاب شده است، اظهار کرد: اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان علی رغم کاستی‌هایی که داشت، ۶۰ همت اعتبارات آموزش و پرورش را افزایش داد.

وی ادامه داد: قانون جهش_تولید دانش بنیان با پشتیبانی از ۱۰ هزار شرکت دانش‌بنیان نیز یکی دیگر از قوانین مهم مجلس یازدهم بوده است که ۵۰ همت در بودجه سالانه به سمت شرکت‌های دانش بنیان سوق پیدا می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه آموزش و پرورش باید به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی توجه داشته باشد، افزود: که طی ۳ سال ۳۰۰ درصد رشد دانشجویی در این دو دانشگاه اتقاق افتاده است.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ترویج نگاه الگوسازی در مدارس، افزود: در حال حاضر ۱۰۷ میلیارد تومان پروژه از محل اعتبارات سفر رهبری اجرا می‌شود که طی ۴ سال این عدد به ۲۳۰ میلیارد تومان رسیده است

منبع: خانه ملت
ارسال نظر: