10 ایده خلاقانه برای چاپ کارت دعوت جذاب!

کدخبر: 2374877

در صورتی که بخواهید افرادی خاص را برای حضور یافتن در یک رویداد یا گردهمایی دعوت کنید، چاپ کارت دعوت می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. احتمالا تا به حال کارت دعوت مراسمات مختلف را مشاهده کرده‌اید که با طرحی جذاب و اختصاصی چاپ شده‌اند. تمام افراد قادر هستند تا سفارش چاپ این کارت‌ها را به چاپخانه مورد نظر خود ارسال کنند. افرادی که می‌خواهند کارت‌های دعوت با یک طرح اختصاصی چاپ شوند، باید بدانند که طراحی کارت دعوات به عهده آن‌هاست و می‌توانند کار طراحی آن را به هر کسب بسپارند.

خلاقیت در طراحی این کارت‌های دعوت، مهم‌ترین وسیله‌ای است که می‌تواند موجب رقم خوردن یک نتیجه جذاب شود. به همین دلیل قصد داریم ایده‌هایی خلاقانه به شما ارائه دهیم تا با استفاده از آن‌ها، جذاب‌ترین کارت دعوت ممکن را چاپ کنید.چاپ کارت دعوت اوصولی را به همراه داره که میتوانید با کلیک بر روی کلمه چاپ کارت دعوت از این  اصول آگاهی کاملی پیدا کنید. بعد از طراحی آن، می‌توانید با ثبت سفارش چاپ کارت دعوت در کوتاه‌ترین زمان سفارشات خود را تحویل بگیرید. در ادامه، توضیحاتی کامل در این زمینه برایتان شرح داده می‌شود.

ایده برای طراحی کارت دعوت

ایده برای طراحی کارت دعوت

مطمئنا طرح کارت دعوت، عاملی است که می‌تواند موجب حک شدن رویداد در ذهن افراد شود. در حالی که افراد می‌توانند با استفاده از خلاقیت خود بهترین طرح‌ها را برای کارت دعوت خود در نظر بگیرند، از ساده‌ترین طرح‌ها استفاده می‌کنند. به همین دلیل برخی از ایده‌های جذاب و محبوب برای طراحی کارت دعوت را ذکر می‌کنیم تا از آن‌ها الهام بگیرید.

 1. کارت دعوت خراشیدنی
 2. کارت دعوت هنری
 3. کارت دعوت مصور
 4. کارت دعوت با تم نقشه
 5. کارت دعوت مینیاتوری
 6. کارت دعوت بادکنکی
 7. کارت دعوت پارچه‌ای
 8. کارت دعوت با چوب بستنی
 9. کارت دعوت با تم بازی
 10. کارت دعوت با تم نوستالژی و قدیمی

انواع کارت دعوت رسمی ،نمونه کارت دعوت

انواع کارت دعوت رسمی

چاپ کارت دعوت رسمی برای رویدادهای برجسته رسمی، رایج است و مطمئنا همه ما از میزان اهمیت آن آگاه هستیم. از آنجایی که ارتباطات رسمی آداب و رسوم بسیار زیادی دارد، افراد باید بدانند که چپ کارت دعوت رسمی برای هرکدام از این مراسم‌ها الزامی است؛ چرا که این کارت‌ها ادب و احترام بسیار زیادی را در طرفین به همراه خواهد داشت. البته باید این نکته را به یاد داشته باشید که انواع کارت دعوت رسمی، نباید با تم فانتزی یا موارد مشابه چاپ شود؛ زیرا همان‌طور که می‌توان از نام این رویدادها متوجه شد، نمی‌توان از ظاهر بسیار شاد و غیررسمی در آن‌ها استفاده کرد.

طرح جذاب برای کارت دعوت رسمی

بهترین ترفند برای چاپ کارت دعوت رسمی جذاب، استفاده از یک تم ساده است. استفاده از طرح‌های شلوغ و رنگارنگ در کارت دعوت رسمی چندان جالب توجه نیست و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. در حالی که می‌توان از طرح‌های ساده و دو رنگ برای چاپ کارت دعوت رسمی استفاده کرد، هیچ نیازی به طرح‌های فانتزی دیگر وجود ندارد. جذاب‌ترین طرح برای کارت دعوت رسمی، یک طرح ساده با تلفیق دو رنگ خاص است.

استفاده از دو رنگ برای چاپ کارت دعوت رسمی، نتیجه بسیار جذابی به همراه دارد. عموما در طرح کارت دعوت مراسم‌های بزرگ و برجسته، از دو رنگ مشکی و سفید استفاده می‌شود تا در کنار سادگی، جذابیت منحصر به فردی نیز داشته باشد. البته برای اینکه این کارت‌ها با حداکثر زیبایی و جذابیت چاپ شوند، باید در انتخاب جنس آن دقت کنید؛ زیرا کیفیت کاغذ کارت دعوت مستقیما روی جذابیت آن تاثیر می‌گذارد.

نکات مهم برای طراحی کارت پستال جذاب

نکات مهم برای طراحی کارت پستال جذاب

در نهایت، نوبت به ارائه توضیحاتی مهم در مورد طراحی کارت پستال می‌رسد. بر خلاف موارد قبلی، استفاده از طرح‌های فانتزی و رنگ‌های متنوع در چاپ کارت پستال اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که این کارت‌ها برای ارسال به دوستان و آشنایان مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صورتی که این نکات را در طراحی کارت پستال رعایت کنید، نتیجه به دست آمده بسیار بهتر و جذاب‌تر خواهد بود:

 1. از فونت جذاب در متن کارت پستال استفاده کنید.
 2. به رنگبندی جذاب و شکل‌هایی که در کارت پستال قرار می‌گیرند توجه داشته باشید.
 3. بهتر است طرح کارت پستال فانتزی و خلاقانه باشد.
 4. متن خود را به صورت مختصر و کوتاه در کارت پستا قرار دهید.
 5. طرح کارت پستال را مطابق با کاربرد آن چاپ کنید.

خلاصه مقاله

در این مطلب، ما چندین ایده خارق‌العاده برای چاپ کارت دعوت برایتان شرح دادیم. چنانه می‌خواهید نسبت به چاپ کارت پستال و موارد دیگر اقدام کنید، بهتر است به سایت کوثر پرینت بروید و سفارش خود را ثبت کنید. وبسایت رسمی کوثر پرینت در حال حاضر پذیرای تمام سفارشات شماست و همگی می‌توانید اطلاعات دقیقی از خدمات این چاپخانه در این سایت به دست بیاورید.

طراحی با کوثر پرینت

بیشتر از هر موضوعی در چاپ کارت دعوت نیازمند طراحی بسیار زیبا و خلاقانه هستید که در این صورت نیز به راحتی میتوانید با اطمینان خاطر به کوثر پرینت kosarprint.com اطمینان کنید و طراحی این مهم را نیز به این مجموعه بسپارید.

ارسال نظر: