انواع ایمپلنت آلمانی

کدخبر: 2375414

روش ایمپلنت معجزه قرن

ایمپلنت دندان امروزه به کمک انسان ها آمده است تا جای خالی دندان های فرد را پر کند. این روش یکی از بهترین روش های جایگزین کردن دندان می باشد. دندان ها در زیبا نشان دادن چهره نقش مهمی دارند. حال اگر به علت یک حادثه و یا کهولت سن و یا پوسیدگی تعدادی  از این دندان ها از بین برود زیبایی ظاهر نیز با مشکل روبرو می شود. مخصوصا اگر این اتفاق برای دندان های جلویی فک بیفتد بسیار مشهود می باشد. ایمپلنت دندان می تواند این نقص را برطرف کند و زیبایی را مجدد به چهره افراد برگرداند. البته نبود دندان تنها به ایجاد مشکل برای زیبایی صورت ختم‌ نمی شود. ممکن است به علت نداشتن دندان فرد نتواند غذا را خوب بجود و به مرور زمان با مشکلات گوارشی مواجه شود. همچنین نداشتن دندان می تواند در صحبت کردن فرد نیز تاثیر بگذارد و ادای درست کلمات را با مشکل مواجه سازد.

                                  ایمپلنت دندان

نبود دندان ممکن است سبب منزوی شدن افراد شود زیرا دیگر نمی توانند به راحتی صحبت کنند و یا بخندند. به همین علت در ارتباط برقرار کردن با مشکل مواجه می شوند. ایمپلنت ها را می توان یک معجزه در علم پزشکی دانست که به کمک افرادی که با این مشکلات دست به گریبان هستند آمده است. حال که به اهمیت وجود ایمپلنت دندان پی بردیم بهتر است در رابطه با یکی از برندهای مطرح و با کیفیت در این زمینه صحبت کنیم. ایمپلنت دندان آلمانی یک برند عالی اروپایی می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و افراد زیادی تمایل دارند از این محصول استفاده کنند.

در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی انواع ایمپلنت آلمانی بپردازیم و شما را با مدل های ‌مختلف آن آشنا سازیم.

                                    ایمپلنت دندان

بررسی انواع ایمپلنت آلمانی

در بالا به اهمیت ایمپلنت دندان پی بردیم. امروزه ایمپلنت های متعددی با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند. این ایمپلنت ها از نظر کیفیت دسته بندی می شوند. در این جا قصد داریم تا در رابطه با ایمپلنت دندان آلمانی صحبت کنیم. این ایمپلنت توانسته است کیفیت قابل قبول و خوبی را ارائه داد. به همین دلیل افراد زیادی خواهان استفاده از این نوع ایمپلنت با کیفیت هستند.

انواع ایمپلنت دندان آلمانی شامل: 

ایمپلنت دندان Bego: ایمپلنت بگو می توان یک برند نسبتا با کیفیت آلمانی دانست که در مواد اولیه آن از آلیاژهایی استفاده می شود که به راحتی و بدون مشکلی با لثه ادغام‌ می شوند. از این برند می توان برای ایمپلنت های دیجیتال و لیزری نیز استفاده کرد. در کنار کیفیت از ظاهر خوبی نیز برخوردار می باشند و قیمت نسبتا مناسبی نسبت با سایر برندهای آلمانی دارند.

ادامه بررسی انواع ایمپلنت دندان آلمانی

ایمپلنت دندان ICX: ایمپلنت ICX مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته است ایمپلنت های با کیفیتی را تولید کند. همچنین توانسته است جزو چهارمین برند معتبر آلمانی شناخته شود.

                                     ایمپلنت دندان

 

ایمپلنت دندان Argon: ایمپلنت Argon نیز جزو برندهای با کیفیت می باشد اما به دلیل طراحی خاصی که دارد زیاد برای فک های پایین مناسب نیست. بهتر است از این برند برای فک های پایین استفاده نشود. این برند را می توان جزو برندهای رده متوسط دانست که ظاهر و کیفیت خوبی دارد و قیمت نسبتا مناسب آن نیز سبب شده است افراد زیادی طرفدار آن شوند.

ایمپلنت دندان Xive: می توان این نوع ایمپلنت را یک مدل موفق در کاشت ها دانست. مزیت دیگر آن این است که از ابعاد مختلفی برخوردار می باشد و دست دندانپزشک برای انتخاب بسیار باز است. محصولات این برند در ایران به دلیل وجود تحریم ها بسیار نایاب است و کم تر می توان آن را داخل کشور پیدا کرد.

ایمپلنت دندان Ankylos: می توان این برند را جزو گران قیمت ترین ایمپلنت های آلمانی داست. طول و عمر و کیفیت بالای آن سبب موفقیت زیاد این محصول شده است. این برند نیز در ایران بسیار نایاب می باشد.

در بالا تا حدودی در رابطه با انواع برند آلمانی صحبت کردیم. می توان گفت بعد از برند های آمریکایی برند های اروپایی حرف اول را در زمینه ایمپلنت دندان از نظر کیفیت و مرغوبیت می زنند.

جمع بندی در رابطه با ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان را می توان یک روش مطمئن و عالی دانست که توانسته است نگرانی افراد را به طور کل برطرف کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که ایمپلنت دندان روشی گران قیمت می باشد که همه افراد نمی توانند از آن استفاده کنند. قیمت ایمپلنت ها بستگی به جنس و کیفیت و برندی دارد که دندانپزشک برای بیمار استفاده می کند. همچنین میزان تخصص و تبحر دندانپزشک نیز میزان دستمزد او را تعیین می کند. اگر شما نزد دندانپزشکی با تجربه و کاربلد بروید که سالیان سال است که در این زمینه فعالیت دارد مطمئنا دستمزدی بیشتر نسبت به دندانپزشکی بی تجربه و مبتدی باید بدهید.

در بالا تا حدودی به بررسی انواع برند آلمانی ایمپلنت های دندان پرداختیم. البته این برندها متنوع تر و بیشتر می باشند اما چند برند ذکر شده از اهمیت و معروفیت بیشتری برخوردار هستند.

اگر قصد انجام این کار را دارید باید قبل از هر اقدامی توسط یک پزشک متخصص معاینه شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. انتخاب کیفیت و جنس ایمپلنت نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا این‌محصول قرار است تا سالیان طولانی همراه شما باشد و نقش یک دندان واقعی را برای شما ایفا کند پس‌ بهتر است تا جایی که ممکن است از برندی معتبر و با کیفیت استفاده کنید. استفاده از برند های بی نام و نشان و ارزان قیمت جز‌ پشیمانی چیزی برای شما به همراه ندارد. این برند ها بعد از‌ مدتی از بین می روند و شما را متحمل پرداخت هزینه ای اضافی می کنند و مجددا باید برای انجام ایمپلنت اقدامات لازم را انجام دهید. پس‌ چه بهتر که از همان ابتدا از محصولی با کیفیت و مرغوب استفاده نمایید تا تنها با پرداخت یک هزینه تا سالیان طولانی بتوانید از آن استفاده کنید. اعتماد کردن به پزشک با تجربه سبب می شود که از نتیجه کار خیالتان راحت باشد.

 

 

 

 

ارسال نظر: