تکمیل زنجیره تولید در مجتمع فولاد نطنز

کدخبر: 2376388
 مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز با هدف ایجاد زنجیره فولاد سازی کشور و به منظور تامین بخشی از نیاز بازار فولاد  ، فعالیت خود را در ابتدا با تولید انواع میلگرد شاخه و کلاف صنعتی و ساختمانی با مدیریت اقای دکتر جواد توکلی طرقی که دارای سابقه طولانی در این صنعت می باشند ، آغاز نمود .
 
1af4d920-02a5-40b2-9c6f-563408876749
 
سپس در راستای جلوگیری از واردات شمش فولادی مورد نیاز خطوط نورد مجتمع ، نسبت به راه اندازی کارخانه ذوب آهن و تولید شمش فولادی به روش کوره‌های قوس‌الکتریکی تحت عنوان شرکت ذوب آهن نطنز اقدام نمود . در سال جاری نیز به منظور تکمیل بخش مهمی از زنجیره تولید فولاد از سنگ‌آهن تا محصولات نهایی ،  با در اختیار داشتن معدن سنگ‌آهن و راه اندازی خط تولید کنسانتره آهن، علاوه بر تولید انواع شمش و  میلگرد کلاف صنعتی‌ و ساختمانی موفق شد با تکمیل سبد محصولات خود علاوه بر تأمین نیاز مشتریان و ذینفعان فعال در این زمینه ، با عرضه نهاده‌های اصلی و مواداولیه این صنعت مادر به ویژه در بخش سنگ اهن و کنسانتره آهن،  نیاز مشتریان جدید در صنایع بالادستی و پایین‌دستی بخش های فولادی‌ و معدنی کشور را تامین نماید .
 
photo_۲۰۲۳-۰۳-۱۴_۱۵-۵۴-۱۱
 
در همین راستا کلیه تجار و فعالان در تمامی بخش‌های حوزه صنعت فولاد و معدن سنگ‌آهن می توانند برای تامین کالاهای موردنیاز خود با شماره‌ های  
۰۲۱-۳۸۷۳
۰۲۱-۸۸۹۰۱۰۳۰-۹
۰۹۱۲۳۸۴۴۱۹۴
۰۹۱۲۳۲۵۵۱۰۹
و یا از طریق ایمیل Natanz.sales@gmail.com تماس حاصل فرمایند.

 

ارسال نظر: