آشنایی با یکی از بهترین فرش های ایرانی

کدخبر: 2374179

آشنایی با یکی از بهترین فرش های ایرانی

یکی از محصولاتی که دارای اصالت ایرانی بوده و از فرهنگ و هنر کشورمان نشات می گیرد، فرش است که از آن به عنوان یک ابزار گستردنی بهره برده و خانه های ایرانی را با فرش های زیبا می آرایند. در حقیقت از این محصول می توان به عنوان نوعی کفپوش نام برد که فضای داخلی را به شدت تحت تاثیر زیبایی خود قرار خواهد داد.

اما اگر بخواهیم به یکی از بهترین و البته زیباترین فرش های ایرانی اشاره کنیم؛ می توان فرش مشهد را نام برد. این محصول، مناسب برای کسانی است که به دنبال یک فرش ایرانی تمام عیار می گردند. فرش مشهد، انتظار مخاطبان را از بابت کیفیت، زیبایی و تنوع، برآورده کرده و گزینه ای ایده آل برای آنها خواهد بود.

تولیدکنندگان برای تولید این فرش از بهترین متریال و مواد اولیه استفاده نموده و از این رو توانسته اند فرش با کیفیت را تقدیم همه نمایند.

از ویژگی های منحصر بفرد فرش مشهد چیست؟

این فرش، ویژگی های مثبت بسیاری را در خود جای داده است که اشاره به همه آنها ممکن نیست. اما می خواهیم در این بخش به یکی از ویژگی های برتر این محصول اشاره کنیم که آن، نوع بافت بسیار خوب فرش مشهد است؛ بافت این فرش، ترکیبی از دو نوع متفاوت بوده و تواماً از بافت ترک و بافت فارسی در آن استفاده شده است؛ همین امر بر روی استحکام فرش تاثیر نهاده و آن را افزایش داده است؛ لذا برای خرید فرش هایی زیبا و در عین حال مستحکم می توانید فرش مشهد را انتخاب کنید.

 

فرش مشهد، محصولی متمایز

درباره فرش زمرد مشهد چه می دانید؟

فرش مشهد که یک برند معتبر را با خود به یدک می کشد و در ذهن همه افراد به عنوان یکی از با کیفیت ترین فرش های ایرانی شناخته شده است، در بر گیرنده مدل های بسیار متنوعی است؛ به همین دلیل، سلیقه ها و نیازهای مختلفی را پوشش خواهد داد.

اما خوب است بدانید در کنار این محصول، محصولات دیگری هم قرار دارند که آنها نیز متعلق به تولیدکنندگان فعال در شهر مشهد هستند، اما با برند دیگری همراه می باشند، مانند فرش زمرد مشهد که این محصول نیز تداعی کننده یک برند معروف و کیفیت عالی در ذهن مخاطبان می باشد. کارخانجات تولیدکننده این محصول، نزدیک به 25 سال است که در حوزه تولید فرش فعال بوده و این محصول را به صورت انبوه تولید نموده اند؛ آنها برای تولید این محصول، از تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات پیشرفته کمک گرفته و موفق به تولید بهترین فرش های ماشینی شده اند، فرش هایی که مطابق با نیاز روز افراد می باشند.

در ادامه می خواهیم تا به برخی از زیباترین طرح و رنگ های موجود از فرش زمرد مشهد اشاره کنیم تا بتوانید از بین آنها انتخاب هایی دلخواه را داشته باشید:

 • فرش طرح گل برجسته زمرد: در رنگ های بژ، نسکافه ای، گردویی، آبی فیروزه ای و کرمی
 • فرش طرح هالیدی زمرد: در رنگ های سرمه ای و طوسی
 • فرش طرح افشان: در رنگ های کرمی، سرمه ای، گردویی و صدفی
 • طرح ایلار: سرمه ای، گردویی و کرم
 • طرح نیلا: طوسی و سرمه ای

فرش مشهد، انتخاب هر ایرانی

درباره فرش نگین مشهد چه می دانید

فرش نگین مشهد در کنار دو فرش مشهد و فرش زمرد مشهد قرار داشته و همانند این محصولات، یک برند معتبر و یک کیفیت اثبات شده را ضمیمه خود کرده است. این محصول توسط یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده فرش یعنی شرکت فرش نگین مشهد هلال تولید شده و از مدت زمان حضور این شرکت، 20 سال می گذرد، همین تجربه و سابقه کافی است تا با کیفیت ترین فرش ایرانی را از سوی این شرکت شاهد باشیم.

در انتها شما را با چند نمونه از بهترین مدل های این فرش آشنا خواهیم کرد که برای تهیه آنها و همچنین تهیه محصولات دیگر از قبیل فرش مشهد و فرش زمرد مشهد می توانید از همین سایت اقدام نمایید:

 1. فرش وینتیج نگین مشهد
 2. فرش فانتزی
 3. فرش سنتی
 4. فرش گبه
 5. فرش چهل تکه
 6. تابلو فرش

 

ارسال نظر: