خرید فالوور اینستاگرام با کمترین ریزش و بهترین کیفیت

کدخبر: 2374978

استفاده از ربات یا برنامه برای خرید فالوور، اغلب  تجربه ناخوشایندی را برای کاربران رقم زده است. مطمئن ترین روش خرید فالوور، استفاده از وب سایت های معتبر است تا کمترین میزان خطر برای پیج شما وجود داشته باشد. در این مطلب، نحوه انتخاب وب سایت معتبر و بهترین آنها در ارائه خدمات اینستاگرامی را برای  شما عزیزان مطرح خواهیم کرد.

 

راهنمای انتخاب سایت برای خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت

یکی از ترفندهای بسیار کاربردی برای سرعت بخشیدن به پروسه جذب مخاطب و اعتبار بخشی به برند در اینستاگرام، خرید فالوور است.امروزه درصد بالایی از برندها، خرید فالوور واقعی و خرید فالوور فیک اینستاگرام و خدمات اینستاگرامی را جزئی از فرایند بهبود کارشان قرار داده اند.

اما فالوور اینستاگرام به چند دسته تقسیم می شود و کدامیک از این فالوورها را باید خرید؟!

ابتدا بهتر است با انواع فالوور در اینستاگرام آشنا شوید:

 • فالوور واقعی: حساب های کاربری هستند که توسط اشخاص حقیقی برای استفاده شخصی ایجاد شده اند
 • فالوور فیک: فالوورهایی هستند که هیچگونه فعالیتی ندارند و توسط ربات یا برنامه ساخته می شوند و صرفا برای بالا بردن عدد فالوور پیج هستند

تمام دارایی های یک پیج، تعداد مخاطبان آن است که اعتبار آن را در بین رقبا بالا می برد. 

با وجود این که خرید فالوور یا هر نوع خدمات اینستاگرامی از طریق وب سایت، بسیار ایمن تر از ربات و برنامه است؛ اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که برخی از وب سایت ها از ربات برا  اعمال خدمات استفاده می کنند که هیچ تفاوتی با روش اول ندارد. تنها یک نقاب  وب سایت بر روی  ربات کشیده شده است. 

نکته دوم، معتبر بودن وب سایت است که با دریافت وجه، حتما خدمات خریداری شده را در اسرع وقت برای پیج متقاضی اعمال کند.

با جستجوی عبارت خرید فالوور،  به تعداد کثیری از وب سایت ها برخورد خواهید کرد که بیش از نیمی از آنها با یک غربالگری کوچک براساس اعتبار، حذف خواهند شد.

سه ویژگی مهمی که سایت های معتبر را از سایت های غیرقانونی متمایز می کند، عبارتند از:

 • داشتن نماد الکترونیک e-nemad
 • بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • پشتیبانی 24 ساعت

یکی از معتبرترین و قدیمی ترین وب سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی، فالوجت است که درصد بالای رضایت مشتریان از خدمات آن سبب شده تا کاربران زیادی به استفاده از این وب سایت با تجربه روی بیاورند.

خدمات فالوجت به چندین دسته متفاوت تقسیم می شود که اینستاگرام یکی از آنهاست.

خدمات اینستاگرامی این وب سایت عبارتند از:

 • ارائه بسته های فروش  فالوور اینستاگرام بر طبق نیاز مشتری
 • پکیج های فروش  لایک اینستاگرام
 • ارائه بسته های کامنت معمولی و کامنت سفارشی در تعداد دلخواه مشتری
 • فروش بازدید لایو اینستاگرام
 • و…

 

فالوجت: مرجع خرید فالوور اینستاگرام با کمترین ریزش و بهترین کیفیت

یکی از مهم ترین ویژگی های فالوجت که آن را در صدر لیست بهترین سایت های معتبر فروش  خدمات اینستاگرامی قرار می دهد، کیفیت باورنکردنی فالوورهای ارائه شده توسط این وب سایت است.

فالوورهای فیکی که توسط برنامه یا ربات به پیج متقاضیان اضافه می شوند، هیچ شباهتی با حساب های کاربری فعال در این بستر ندارند و به راحتی توسط مخاطبان نیز قابل تشخیص هستند.

خصوصیات ظاهری فالوورهای فیک برنامه یا ربات عبارتند از:

 • نداشتن عکس پروفایل
 • نام کاربری عجیب 

همین موضوع سبب می شود تا الگوریتم به سرعت متوجه اضافه شدن این اکانت های فیک به پیج شده و حساب کاربری متقاضی را به دلیل نقض قوانین اینستاگرام محدود کند.

در بدترین شرایط، پیج برای همیشه بسته خواهد شد.

از دیگر دلایل منسوخ شدن استفاده از ربات یا برنامه، عدم رضایت فاصله زمانی برای اعمال خدمات است. 

هوش مصنوعی اینستاگرام یعنی الگوریتم،  در آپدیت های اخیر قابلیت های جدیدتری برای تشخیص پیج های متخلف به آن اضافه شده که کار را بسیار سخت تر کرده است. در صورت انتخاب اشتباه منبع برای خرید فالوور یا هر خدمات اینستاگرامی دیگری، باید فاتحه پیج را بخوانید.

از دیگر مزایای فالوجت می توان به بسته های هدیه ای که برای جبران ریزش احتمالی برای هر خرید در نظر می گیرد، اشاره کرد.

رعایت قوانین اینستا و شرایط زمانی الگوریتم را می توان بزرگترین مزیت این وب سایت دانست. این قابلیت سبب می شود تا احتمال شناسایی پیج توسط الگوریتم نزدیک به صفر باشد.

 

سخن پایانی

در این مطلب تلاش کردیم تا راه های مختلف خرید فالوور اینستاگرام را با نکات مهم آن برای شما عزیزان بیان کرده و بهترین شیوه را نیز معرفی کنیم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

 

 

ارسال نظر: