چرا باید از سئو ارزان قیمت دوری کنیم؟

کدخبر: 2375500

اگر خدمات سئو را در هر موتور جستجویی جستجو کنید، قطعا بیش از 100 نتیجه برای دریافت این خدمات خواهید یافت که آماده اخذ پروژه شما هستند. قطعا با قیمت سئو بسیار بالا، متوسط و ارزان روبرو می شوید. برخی ادعا می کنند با ماهانه کمتر از 4 میلیون تومان تمام خدمات سئو داخلی، تکنیکال و سئو خارجی را انجام می دهند، آن در سال 1401 با این وضعیت قیمت ها!

اما اینجا است که باید هوشیار باشید و با توجه طولانی بودن نتیجه گیری از خدمات سئو، این ریسک بزرگ را برای هدر رفتن زمان و منابع، قبول نکنید. باور کنید اعصاب و روان شما را بهم ریخته و انگیزه فعالیت در فضای دیجیتال را از شما سلب خواهد کرد. ما دقیقا می خواهیم دلایلی که باید از سئوی ارزان دوری کنید را برای شما آشکار خواهیم کرد.

چرا باید از سئو ارزان قیمت دوری کنیم؟

با سئوی ارزان، به نتایج و خدماتی که بابتش پول می دهید، نخواهید رسید

وقتی برای خدمات سئو هزینه می کنید، انتظار دارید در بخش سئو خارجی، وب سایت شما بک لینک های ارزشمندی دریافت کند، محتوای با ارزش به بخش مجله شما اضافه شود و آنچه برای خزش سریع و ساده بات های گوگل لازم است را انجام گیرد؛ متأسفانه، یک آژانس سئو ارزان منابع لازم برای انجام همه این کارها و موارد جانبی دیگر را نخواهد داشت.

قطعا بدون محتوا و بک لینک باکیفیت، تلاش های سئوی شما برای اخذ نتایج برتر در نتایج موتور جستجو، بیهوده خواهد بود.

با سئوی ارزان؛ شما یک استراتژی همگانی و از پیش تعیین شده دریافت خواهید کرد

اگرچه برخی از عناصر حیاتی مانند بهینه سازی تایتل و دیسکریپشن وجود دارد که همه سئوکاران باید در این چارچوب عمل کنند، اما هر پروژه سئو منحصر به فرد است. هیچ دو وب سایتی وجود ندارد که کاملا شبیه به هم باشند، و هیچ دو کسب و کاری دقیقاً نیازها، اهداف و نیاز های یکسانی ندارند. این بدان معنی است که هر وب سایت یا کسب و کاری نیازمند رویکرد منحصر به فردی است که برای آن  استراتژی های اختصاصی در بخش محتوا و لینک سازی نیاز است.

مشکل آژانس های سئو ارزان این است که زمان و انرژی لازم برای پیدا کردن رویکرد اختصاصی برای هر کسب و کار را خرج نمی کنند. یعنی احتمالاً یک استراتژی کلی را برای پروژه شما اعمال می کنند، چیزی که برای عموم مشتری ها انجام می دهند.

آژانس های سئوی ارزان، پاسخگوی خوبی برای نیاز های شما نخواهند بود

بسیاری از آژانس های سئو ارزان تعداد زیادی پروژه سئو در لیست مشتریان خود دارند. و این حجم کار به آنها اجازه نمی دهد تا برای تعامل و مشورت با مشتریان زمان لازم را اختصاص دهند. در نتیجه احتمالا نمی توانند نیاز و هدف شما را درک کرده و نتیجه مورد انتظار شما را حاصل کنند. احتمالا شما با کوچک ترین اعتراضی به وضعیت موجود، باعث فسخ قرارداد می شوید چرا که چنین آژانس هایی همیشه تعداد زیادی مشتری دارند و از عدم همکاری با نمونه های پیگیر، خوشحال خواهند شد.

برای آژانس های سئو که در واقع کار را اصولی و با قیمت  بالاتر انجام می دهند، این درک متقابل وجود دارد که موفقیت کسب و کار شما، موفقیت آنهاست. بنابراین دلسوزانه و با حوصله مسیر رشد کسب و کار شما را باز کرده و در قبال هر کاری که انجام می دهند پاسخگوی شما و اقدامات خود هستند.

ارائه دهندگان سئو ارزان استراتژی و اهداف بلند مدت ندارند

صبور بودن از مهم ترین منابع مورد نیاز برای رخداد اتفاقات مثبت است که نتیجه نهایی آن رشد کسب و کار و پیدا کردن مخاطبان خواهد بود.

برای کسب بهترین نتایج، باید یک استراتژی بلندمدت وجود داشته باشد، به ویژه در کسب و کارهای رقابتی که ممکن است بسیاری از مشاغل دیگر در حال پیشبرد اهداف مشابه خود در بهترین حالت هستند.

ارائه دهندگان سئوی ارزان استراتژی برای اهداف بلند مدت جهت شکوفا شدن برند شما ندارند و احتمالاً یک استراتژی کوتاه مدت بی ارزش برای پروژه خود دریافت خواهید کرد.

به خطر افتادن اعتبار برند شما، از بدترین نتایج احتمالی استفاده از سئوی ارزان

درج محتوای بی کیفیت و اخذ بک لینک به صورت غیر حرفه ایی در این دوره که کاربران نسبت به این فعالیت ها هوشیار شده اند، برند شما را در معرض ریسک بدنامی قرار می دهد. بیشتر کاربران در سال 1401 فرق بین محتوای خوب و بد و همچنین بک لینک های فیک و ساختگی را تشخیص می دهند و این مهم است که چه دیدگاهی نسبت به برند شما در ذهن آنها ثبت می شود.

از طرف دیگر بات ها و الگوریتم های گوگل در شناسایی وب سایت هایی که از ابزارهای و روش های مشکوک و کلاه سیاه برای رتبه بندی استفاده می کنند، بسیار بهتر شده است. اگر ببینند وب سایت شما به جای رعایت قوانین و تلاش برای رتبه بندی صحیح از چنین ترفندهایی استفاده می کند، ممکن است وب سایت شما را جریمه کرده و مسیر موفقیت را مسدود کند.

عدم اختصاص زمان کافی برای تجزیه و تحلیل داده ها

آژانس های سئو ارزان زمان یا منابع مالی لازم برای تجزیه و تحلیل اصولی نتایج پروژه ها را ندارند. آنها تنها به یک ارتقای کوچک در رتبه شما یا درج تعداد اندکی محتوا در بخش بلاگ برای راضی کردن شما اکتفا می کنند. تجزیه و تحلیل داده ها بخش مهمی از سئو است زیرا شما باید ببینید که آیا همه چیز همانطور که باید پیش می رود یا نه.

مشکلات زیادی وجود دارد که ناشی از استخدام یک آژانس سئوی ارزان است. اگر می‌خواهید از این چالش ها نجات پیدا کنید و رشد و موفقیت پایدار را ببینید، از آژانس‌های سئو ارزان خودداری کنید. پرداخت مبالغ بیشتر برای خدمات سئو، جهت رشد پایدار و نتایجی بهتر کاملا منطقی‌ است. امیدواریم با این نکات، علاوه بر فاکتور قیمت، دیگر فاکتور های بسیار مهم در انتخاب آژانس سئوی مناسب را در نظر داشته باشید و در دام این معضلات نیفتید. در انتها پیشنهاد ما استفاده از خدمات آزانس سئو رنک 1 است که خدمات سئو با کیفیت و قیمت مناسب انجام می دهد.

 

ارسال نظر: